Skocz do zawartości

2014 - Dookoła Morza Czarnego.


vigaCMHQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zbieramy chętnych na wyjazd w przyszłym roku dookoła morza Czarnego.

 

Planowana trasa przejazdu: Słowacja, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Turcja, Gruzja, Rosja, Ukraina.

 

Czas - 13-16 dni.

 

Termin wyjazdu - czerwiec lub lipec 2014 - jeszcze do ustalenia.....

 

Zapisy zbieramy do końca lutego 2014.

 

pozdrawiam

Edytowane przez vigaCMHQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości zapytam jak chcesz się przedostać z Gruzji do Rosji? Tam się teraz łatwo nie podróżuje....

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, powodzenia. Co i raz jak jestem w Turcji to też mi się to marzy.. ale niestety, czasu ni ma... :(

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

też mi się taki wyjazd marzy od lat - szczególnie Krym I Gruzja..... jestem wstępnie zainteresowany.

 

Pozdrawiam i trzymam kciuki za powodzenie wyprawy.

CBF em chcesz jechać ?? czy masz jakieś inne moto na taką wyprawę ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do przejazdu z Gruzji do Rosji - spokojnie da się na moto.

 

Cieszy mnie bardzo zainteresowanie tematem. Obecnie siedzę i organizuję trasę....

Ostateczna wersja i tak będzie dopracowana dopiero po tym jak będzie zsamknieta lista chętnych.

Poki co czekam na wasze zgłoszenia.

 

Na dzisiaj:

1.vigaCMHQ

2. Zbynek_74

3. mik_72

 

Proszę dopisywać się do powyższej listy - bedzie to bardziej przejrzyste niż szukanie po postach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia wiem, ze tworzenie takiej listy prawie rok przed wyprawą ma mało wspólnego z tym, kto pojedzie. Z drugiej strony jakoś trzeba zimę przezimować i planowanie to dobry sposób. Sam bym chętnie się wybrał, ale musiał bym Bandziora zmienić, na coś innego a na to jeszcze nie pora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wyjazdu, to z mojej strony jest tylko jeden znak zapytania, boję się czy dam radę na moim cruiserze, a nie planuję go zamieniać na nic innego...

 

I mam pytanie do vigaCMHQ , czy potrzebujesz w tej chwili jakiejś pomocy na etapie planowania???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyniek - dasz rade - ja swojego czasu na Shadow 600 objechałem pół europy - jeździmy spokojnie i bez napinania się.

Co do planowania to jeszcze chwila - zbieram informacje co do wiz i ewentualnych lokalnych problemów z jakimi możemy się spotkać.

Jak masz chęci to też wybadaj te tematy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gruzja - Rosja da sie czym kolwiek chcecie, od roweru po kampera czy TIRa. Cała Gruzińska droga Wojenna jest juz pokryta asfaltem więc każdy rodzaj motocykla da sobie spokojnie radę. 13 dni to jednak za mało - sama jazda parktycznie, bez czasu na jakąkolwiek przygodę. To blisko 600km na dobę. Mozna tak jechac ale czy jest sens ?

Zdecydowanie odradzam przy tak krótkim czasie przejazd przez Rumunię, lepiej pocisnąć autostradami przez Serbię.

Wróciłem stamtad kilka dni temu. Świeże info wyczytacie w relacji, którą dla Was piszę:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php/topic/161000-motogory/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wyłacznie ze względu na czas, Rumunia jest na tyle piekna , że warto ją odwiedzić specjalnie, jako osobny wypad. Jedzie się po prostu dłużej a przy 13-16dniach każda godzina może mieć znaczenie tam na miejscu. Za to na pewno będzie taniej, bo i paliwo tańsze, i brak opłat drogowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...