Skocz do zawartości

KTM EXC 300 jakie oleje??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie, jaki wlać olej do mieszanki i ile w tym kacie i jaki do skrzyni biegów?

Proszę o odpowiedz.

Rocznik 2000, od remontu już sporo przejechane ale dokładnie nie wiem, dopiero kupiłem

Edytowane przez pitervfr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pitervfr co tam złego ci się trafiło w moto, że już sprzedajesz? Bo to chyba Twoja sztuka

http://tablica.pl/oferta/ktm-exc-300-zarejestrowany-CID5-ID3N627.html#7f8b10e055

Sam myślę nad jakimś enduro więc trochę ogłoszeń przeglądam, a ten z wierzchu niczego sobie i cena dosyć niska. Tylko jakoś tak strach na początek 300 w 2T

Edytowane przez -lisio-

jazda motocyklem to najprzyjemniejsze co można robić w ubraniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

ciekawe czy producent oleju zrobi ci remont kata po sezonie,lej dalej 1/50 ja ci nie zabraniam,twoja decyzja



na zimnym owszę kopci ,ale na ciepłym zero dymu kolego ,latamy w czterech i jakoś na nic nie śmierdzi.A jeśli chodzi o świecę to 2 sezon siedzi irydowa ,i jakoś nic się nie dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie producent oleju zaleca 1:40-1:60 tylko producent motocykla. Ale pewnie jak ktos już pisał oni się tam nie znają i piszą głupoty. A ci od trialówek to w ogołe musza być ułomni bo zalecają 1:80.

Ty tak poważnie czy sobie jaja robisz???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak koledze nie idzie wytłumaczyć to co innego robić jak nie żartować co nie :)

Żeby nie było nie na temat. Do WSK 175 zalacana mieszanka wg instrukcji 1:20. Od 10 lat użytkuje taką maszynę i leje 1:50 i ani razu nie zatarłem, przegrzałem czy co innego. W DT 125 miałem dozownik to przeliczając na kilometry dozował chyba nawet mniej niż 1:50. Tłok po ok 30 tyś km był jeszce w dobrym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się kolego jak wykręcasz kata ,bo po twoim pisaniu to chyba po polnych drogach śmigasz ,na moją jazdę 1.50 to smierć dla moto ,ale jak ci wczesniej napisałem to lej jak musisz wlej 1.75 tesz będziesz latał



w opisie masz 200exc ,a 10 lat latasz dt 125 ogarnij się bo nie łapię czym śmigasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się kolego jak wykręcasz kata ,bo po twoim pisaniu to chyba po polnych drogach śmigasz ,na moją jazdę 1.50 to smierć dla moto ,ale jak ci wczesniej napisałem to lej jak musisz wlej 1.75 tesz będziesz latał

Jak się na mixolu lata to i 1:50 nie daję rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...