Skocz do zawartości

Kawa ER5 szukam śruby


Mazur5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ponownie! ; ) Kawasaki er5 2003.

 

Przy wymianie oleju cześciowo przypadkowo, bardziej z ciekawości odkręcam śrubę znajdującą się na prawo od okienka poziomu oleju ( klucz 17), wylatuje troszkę oleju (akurat byłem na etapie wymiany), jednak nie w tym problem, przy zakręcaniu, śruba wydocznie już tak przejechana poszła się kochać tj. główka została w kluczu, wyjęciem z gwintu się zajmę, ale szukam śruby i dokładnie to nie wiem jak naprowadzić siebie i sprzedawce, bo to śruba od spustu oleju nie jest...no właśnie, jaka jest rola tego elementu? Śruba tunelowana centralnie, dodatkowo z uszczelką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprościej ściągnąć z sieci katalog części i zamówić w serwisie używając numeru części.

 

Najlepiej znaleźć jakąś stronę, gdzie można podać VIN, wtedy wiadomo, że diagramy pasują.

Wysyłane z mojego PCta za pomocą klawiatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ponownie! ; ) Kawasaki er5 2003.

 

Przy wymianie oleju cześciowo przypadkowo, bardziej z ciekawości odkręcam śrubę znajdującą się na prawo od okienka poziomu oleju ( klucz 17), wylatuje troszkę oleju (akurat byłem na etapie wymiany), jednak nie w tym problem, przy zakręcaniu, śruba wydocznie już tak przejechana poszła się kochać tj. główka została w kluczu, wyjęciem z gwintu się zajmę, ale szukam śruby i dokładnie to nie wiem jak naprowadzić siebie i sprzedawce, bo to śruba od spustu oleju nie jest...no właśnie, jaka jest rola tego elementu? Śruba tunelowana centralnie, dodatkowo z uszczelką.

 

W ten sposób całą sytuację mógł opisać Józef Ignacy Kraszewski a Ty po chamsku ją urwałeś i jedynym logicznym rozwiązaniem jest zamówienie nowej oraz sprawdzenie w manualu z jakim momentem ją przykręcić oczywiście na nowej uszczelce.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...