Skocz do zawartości

HD Sportster - ocena, ogłoszenie


Blood
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Stwierdziłem, że jednak sporty to nie moja bajka i czas wybrać coś męskiego. Z resztą moja babcia też uważa, że czerń i chrom to to, co każdy prawdziwy facet powinien mieć w garażu. Jakieś opinie o tej sztuce?

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=3456554429

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś to?

http://otomoto.pl/harley-davidson-sportster-xl-1200-c-M3766242.html

 

Dwie osoby sprzedają ten sam sprzęt?

Czy może jedna dodała dwa ogłoszenia?

 

Moto malowane, czarna kapa przęgła(w tym modelu był chrom) to budzi podejrzenia ale może było to własne widzimisię właściciela.

Z tyłu ma czerwone czyli amerykańskie szkła kierunkowskazów czyli jak 95% H-D w polsce wleczony ze stanów, ale jeżeli jest ze stanów to dlaczego ma licznik w KM i Milach jak modele w UK?

 

 

Ma zestaw obniżający tył motocykla, dla jednych to dobre dla drugich złe ale zawsze można wrócic do oryginału a zestaw sprzedac.

Kupa kasy włożona w chromowany osprzęt kierownicy(przyciski ich obudowy, pompa hamulcowa, klamki).

Jeszcze jedno, właściciel leciał w chrom (kiera i jej osprzęt, lusterka, wersja custom motocykla miałą najwięcej chromu) a tu nagle niz gruszki ni z pietruszki czarne matowe wydechy :/.

 

Moim zdaniem leżał, pytanie jak bardzo, jak nie bardzo to wart tej ceny.

Zdobądź nr VIN jak nie będzie oporów to dobry znak, ale i tak go sprawdź po VIN-ie chyba że dostanie zdjęcia z aukcji w stanach.

 

Mam nadzieję że nie zniechęciłem?

There Are No Rules
XLH883 - XL883R - XL1200R - FXDL - KTM RC8 - XL1200X - FLHRSI&FXDBI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny za niewielkie pieniądze. Bez ogladniecia na żywca nic nie wydumasz. Trzeba przyjrzeć się srubom Wiąbzkom elektrycznym, czy oryginalne czy tykane... Poza tym coś za coś ... Chcesz oryginała z historią to płać- Wolsztyn mniej zapłacić to można kupić z trzeciej ręki , ale nieraz takie moto są dobrze doposazony i jak trochę się znasz, to możesz kupić fajną sztukę. Mi się udało. I to dwa razy ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdziłem, że jednak sporty to nie moja bajka i czas wybrać coś męskiego.

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=3456554429

 

Zaraz, zaraz... Czegoś tu nie rozumiem. Mówisz, że sporty to nie Twoja bajka, a link podajesz do sportstera? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaje linka do swojego ogłoszenia,bo chce go sprzedać.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...