Skocz do zawartości

Pomożcie mi zaskoczyć dziewczynę.


Floss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was serdecznie.

Pochodzę z Podkarpacia (Przemyśl) , lat 19. Nie posiadam niestety motoru ponieważ na razie mam inne wydatki , chodź mam nadzieję że w przyszłości się to zmieni.

Zarejestrowałem się po to by uzyskać od Was pomoc. Już mówię w czym rzecz.

Na początku września mija nasza rocznica , planuje jak tu zaskoczyć swoją dziewczynę. Wiem , że kocha motory i jednym z jej marzeń jest przejechanie się na motorze ( dokładniej to osiągnąć dość wysoką prędkość by poczuć przez chwilę te emocje )


Mój plan wygląda by podczas naszego spotkania podjechał motor a najlepiej dwa , pewnie bym wypożyczył strój/stroje motocyklowe i byśmy przejechali się na krótką wycieczkę lub chodź na chwilę.

Poszukuję najlepiej 2 osoby które posiadają motor by przewiozły nas po pięknych okolicach Przemyśla lub Rzeszowa (spokojnie dojdziemy do Rzeszowa pkp)

kwotę za paliwo , poświęcony czas i napiwek ustalimy podczas rozmowy.

Mam tylko nadzieję , że zechce ktoś w Tym pomóc :)
Telefon kontaktowy : 794326506

Pozdrawiam.





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody człowieku ogarnij się i nie pisz takich rzeczy, bo ktoś może zaskoczyć was oboje. Swoją drogą, to w tym wieku trzeba być ku**ewsko leniwym, żeby nie chcieć samemu zaskoczyć swoją dziewczynę. Albo pedałem.

 

"od MYCIOR"

Dojrzały człowieku - wyzwiska od pedałów zachowaj dla Siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...