Skocz do zawartości

..forumowa wyprawa na wschod


Gość yeuop
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sliczne dzieki. Niestety przelew internetowy z banku , ktorego uslug korzystam wymaha jescze adresu posiadacza konta. Nie wiem czy takie dane moga byc opublikowane na otwarym forum ( i czy posiadacz sobie tego zyczy) wiec ptrosze o wiadomosc:

 

[email protected]

Rzeczywiscie przeoczylem post , ale z tego co pamietam kiedys byl osobny watek. Zostalo mi zasilic konto snicersowe.

Bialorusi nie ma sie co bac - ja sie wybieram , tylko nie wiem jeszcze jakim srodkiem lokomocji.

:)

Nie widzę problemu. Wpisujesz Kirgizja, Bishek ulica Główna nr -1.

Lub, Cieszyn most graniczny :icon_mrgreen: .

Zwyczajnie, piętrzysz trudności by się wykręcić od podatku :icon_razz: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbychu nie do konac jest tak jak myslisz. Chcialbym , aby kasa doszla do posiadacz konta. Mialem kiedys dluga sprawe na allegro , gdzie dane posiadacza nie zgadzaly sie z numerem konta . W koncu skonczylo sie na tym , ze nigdy kasy nie odzyskalem , o odbiorca twierdzil , ze nidgy jej nie dostal. W sprawach formalnych bywam skrupulatny. Kiedy czytalem watek gdzies w czerwcu myslalem ,ze ciapa sie nazbiera. Teraz odwiedzilem polak potrafi , ale tam przelewy sa juz nieaktualne

Jesli przekazesz mi dane swojego rachunku to przeleje Tobie i wierze ze dalej juz pojdzie.

A tak apropos czy nie byles kiedys w Teplicach nad Metui w czasie majowego opadu sniegu w 2011. Widzialem wtedy podobna buzke wsrod motocyklistow.

A ja znowu nie na temat.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu, jesteś jak widzę oblatany z bankowością, to na pewno korzystasz z paypal'a.

Zaloguj się na konto paypal, kliknij zakładkę wyślij kasę i w okienku email adresata wklej adres yeuopa:

[email protected]

i po problemie:)

 

Edytowane przez janek dzbanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tfu...na psa urok...

 

z advrider.com:

 

Hi all, I'm Piotr's brother - anybody knows about his last whereabouts? I see some of you made photos with him - could anybody help please? It's over a week I have no news from him (he is not checking new mails since 2nd September).

Anybody, anything?

 

Miejmy nadzieję, że to wina afgańskiej infrastruktury tylko...

Gutta cavat lapidem, non vi, sed saepe cadendo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...