Skocz do zawartości

powietrze w oleju?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,mam big problemos z moją kawą martwie sie ze to cos powaznego ,więc wymieniłęm ostatnio świece mam nowy akumulator motorek stał w garażu całą zime nie odpalany,gdy sprubowałem go odpalić chechłał chechłał bidula i nic wymieniłęm mu świece i odpalił po paru minutach ale gdy odpalił i popusciłem mu gazu to zgasł zauwazyłem i to mnie przeraziło najbardziej ze jak jest odpalony to w okienku poziomu oleju w silniku pojawiają się małę pęcherzyki powietrza a jak przygazuje to robi sie tam normalnie wir jak by sie ten olej gotował dostaje pełno bąbelków powietrza i kopci mi konkretnie co to moze być :O Pomocy ;/;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie bez złośliwości...

Jak nie masz pojęcia co to jest odma to nie pomożesz w żaden sposób dla tego motocykla i najlepszym wyjściem będzie zaprowadzenie go do mechanika z akcentem na motocyklowego mechanika.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zjedz snikersa bo za bardzo gwiazdozysz ,pytam sie jak człowiek i chce sie poprostu dowiedziec co to moze byc nie mam pojecia o tym i to jest prawda ale poprostu jestem ciekaw jaka jest przyczyna,nie mówie tego tez po złości ":)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh Powietrze w oleju. LoL. Woda w basenie. LoL. Skąd ona tam?

 

 

Stoi sobie olej calą zimę odpalasz to rusza w obieg ciśnienie i dodatkowo jest rozchlapywany koszem sprzęgła i innymi częściami o czym spada na dół i jest spieniony. Stąd bąbelki. Wlej olej sinikowy do przeźroczystej butelki, wstrząśnij mocno i patrz ile bąbelków w nim jest. Tylko nie pij tego bo się zapowietrzysz.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zjedz snikersa bo za bardzo gwiazdozysz ,pytam sie jak człowiek i chce sie poprostu dowiedziec co to moze byc nie mam pojecia o tym i to jest prawda ale poprostu jestem ciekaw jaka jest przyczyna,nie mówie tego tez po złości ":)

 

jak nie masz pojęcia to po co tam zaglądasz ?

oddaj motocykl do fachowca a Ty zajmij się tym co potrafisz robić

Piszesz nieskładnie i niegramatycznie a teraz radzisz moderatorowi jedzenie snikersów ?

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie z tym snikersem to był żart :) serio to dla mnie czarna magia poprostu chcialem sie dowiedzić co to moze być Przepraszam jak kogos uraziłem nie naskakujcie na mnie :P tak naprawde to tylko jedno mi zostało oddac go do mechanika i czekac co mi powie tak jak piszecie bo sam nic nie zwojuje jedynie cos popsuje Pozdrawiam :D :D ale dzięki za komęty i jeszcze raz sory jak kogoś uraziłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...