Skocz do zawartości

SPEED-DAY 29.30.07.2013


songoku
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę Aga że byś spokojnie doszła do tego poziomu.

Siedzę i sobie myślę że czegoś mi brakuje, ja już dzisiaj najchętniej bym do Was wrócił i upalał na torze ale wiem że to SD było raczej moje ostatnie w tym roku. Liczę jedynie na jedno motopopołudnie we wrześniu. Tak naprawdę przewrócił bym teraz o 360 stopni moje życie i na nowo układał tę budowlę z klocków, na pewno wyszła by całkiem inna ta budowla. :) Oczywiście piszę w przenośni. :wink:

Wracając do tematu to można było zdobyć sporo doświadczenia w tak różnych warunkach ale prawdopodobieństwo gruza też było dużo większe.

Ciekawe ja Ra pojechał dzisiaj, pewnie jak dojedzie do domu to coś napisze.

Edytowane przez MatMax78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Songoku - czyli dbkiler byłby zbędny? Bo ak byliśmy na A2 to przypomniało mi się, że miałeś go ode mnie wziąć...

 

@MatMax - myślę, że realnie te 5-6 sekund mogłabym urwać. Ale z drugiej strony, przed wyjazdem zakładałam, że skupię się na dużej patelni i Sławiniaku. A jak wzięłam kostkę, to skupiałam się jednak na czasie. No nic - jeździło mi się płynnie, ale niezbyt szybko. Fajnie jechało mi się "niemieckie", za to Sławiniak lepiej, ale wciąż bez sensu wzrok ciągnie mnie na zewnętrzną....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano była zimno, strasznie wiało i na zmianę padało i siąpiło. Meteo pokazało, że koło południa powinno się poprawić + przynajmniej godzina na wyschnięcie toru + ryzyko = zły jak diabli pojechałem do domu.

 

A już po 10:00 zaczęło na drodze wychodzić słońce, więc byłem jeszcze bardziej wkur... Muszę jeszcze raz wrócić, żeby się z tej C wydostać, bo wstyd.

Wysyłane z mojego PCta za pomocą klawiatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie bycie w grupie C to nie wstyd każdy jakoś rozpoczyna przygodę z torem i większość dzisiejszych Mistrzów naszego podwórka rozpoczynała w ogórkach a więc z zielonym tłem.

 

Tak więc zawsze można spojrzeć na to tak: Grupa C to chwilowo konieczny stan przejściowy po którym otwiera się droga do Mistrzostwa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano była zimno, strasznie wiało i na zmianę padało i siąpiło. Meteo pokazało, że koło południa powinno się poprawić + przynajmniej godzina na wyschnięcie toru + ryzyko = zły jak diabli pojechałem do domu.

 

A już po 10:00 zaczęło na drodze wychodzić słońce, więc byłem jeszcze bardziej wkur... Muszę jeszcze raz wrócić, żeby się z tej C wydostać, bo wstyd.

 

Tak to jest jak zamiast czekać do końca (i tak kasa poszła) wierzy się w internet :icon_razz:. Dwa tygodnie temu po 10-ej też dupnęło deszczem. I prognozy były słabiutkie. Ale wystarczyło poczekać, opić się kawy, herbaty... i od 13-ej do końca tor był bardziej niż super :).

 

Ale nie martw się, następnym razem wyczekasz do końca ;)

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie z rachunku ekonomicznego wychodzi co innego: 10% kasy przepada, resztę możesz przesunąć na inny dzień. Z prognozy wynikało, że połowa sesji przepadnie, więc stwierdziłem, że lepiej przyjechać jeszcze raz.

 

Patrzyłem na wyniki z wtorku i wygląda, że ludzie dopiero koło 12:00 zaczęli jeździć i to bardzo ostrożnie (czasy 2:10 ludzi, którzy 2 godziny później regularnie robili 1:50), więc nie żałuję.

Edytowane przez _Ra_

Wysyłane z mojego PCta za pomocą klawiatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...