Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku przyznaję, że nie wiedzialem gdzie umiescic ten watek. icon_rolleyes.gif

Mam pytanie..mialem kolizje drogowa motocyklem nie z mojej winy (wymuszenie przez samochód, pan wyjechal mi z podporządkowanej drogi ) ...w moto ucierpialo najbardziej przednie zawieszenie..otarta jest tez lewa strona silnika ale i urwana klamka hamulca..moto uderzylo w kolo ( prosto w felgę ) samochodu i przewrocilo sie.

Do tej pory ze wzgledu na urwaną prawą klamkę hamulca bylem przekonany, ze motocykl połozylem na prawą stronę, lecz to byl stres... w domu na spokojnie zobaczylem ze jednak bardziej ucierpiala lewa strona pojazdu. Nie wiem w takim razie jak to jest możliwe, ze ułamala się klamka hamulca, jakieś pomysły ? Do wieczora muszę opisać szczególowo wydarzenie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wystarczy jak opiszesz okoliczności a wnioski sobie wyciągną na oględzinach. Chyba nie sądzisz, że masz opisać co stało się z motocyklem koedy Tobie życie przelatywalo przed oczami i robiłeś salto ze śrubą? ;-)

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi np. firma na A napisała w odmowie wypłaty odszkodowania że szkoda nie miała miejsca bo kierujący nie jest w stanie określić co działo się z motocyklem podczas wypadku, kolejną rzeczą było to że motocykl miał więcej niż jedną szkodę gdyż otarcia na owiewkach są w kilku różnych kierunkach i do tego otarcia nie wskazują na to aby kolizja miała miejsce na asfalcie na pytanie czy maja zdjęcia poglądowe jak wyglądają otarcia z asfaltu odpowiedzieli że nie mają ale to już będzie sąd rozpatrywał.

 

Miałem podobną sytuację moto poleciało lewą stroną a felga uszkodzona była najbardziej z prawej strony wgnieciona i porysowana laga ani nic z prawej strony nie ruszone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Na początku przyznaję, że nie wiedzialem gdzie umiescic ten watek. icon_rolleyes.gif

 

Mam pytanie..mialem kolizje drogowa motocyklem nie z mojej winy (wymuszenie przez samochód, pan wyjechal mi z podporządkowanej drogi ) ...w moto ucierpialo najbardziej przednie zawieszenie..otarta jest tez lewa strona silnika ale i urwana klamka hamulca..moto uderzylo w kolo ( prosto w felgę ) samochodu i przewrocilo sie.

 

Do tej pory ze wzgledu na urwaną prawą klamkę hamulca bylem przekonany, ze motocykl połozylem na prawą stronę, lecz to byl stres... w domu na spokojnie zobaczylem ze jednak bardziej ucierpiala lewa strona pojazdu. Nie wiem w takim razie jak to jest możliwe, ze ułamala się klamka hamulca, jakieś pomysły ? Do wieczora muszę opisać szczególowo wydarzenie.

 

 

Jak się skończyła sprawa z moto? Tobie udało się wyjśc bez szwnku po tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku miałem ślizga na prawą stronę, i tak sobie sunąłem za motocyklem i z racje tego,że nie miałem co robić póki zapieprzam na dupie po asfalcie i się nie mogę zatrzymać, obserwowałem co się dzieje z moto.

 

Moto tak sunęło po asfalcie w kierunku rowu po skosie pod górkę. Nagle przednie koło złapało przyczepność, moto wyskoczyło w górę i spadło na lewą stronę na owiewkę i kierownicę, przekaturlało się i spadło spowrotem na prawą stronę, wykonało pełne 360 stopni.

 

Gdybym tego nie widział nigdy bym nie zgadł dlaczego lewa strona jest w takim fatalnym stanie.

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...