Skocz do zawartości

spiwor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z chęcią i zaciekawieniem dziecka przeczytałem i obejrzałem twoją relację. Napisałeś i pokazałeś to wszystko w sposób prosty i szczery, a tym samym bardzo ujmujący. Dobrze że polazłem za KaroląS :icon_razz: inaczej bym tu nie trafił.

Co do wycieczek, to jest mnóstwo pięknych miejsc, ale.........jak ktoś w tobie ziarno zasieje, (we mnie szpitalny dziadek i Ty) to potem rośnie i w końcu musisz to zobaczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie w tym regionie są szczerzy, otwarci i bardzo ufni, a to co przeżyli nadaje się na nie jedną książkę i nie jeden film, ale kogo to dzisiaj interesuje?

Trzeba tam pojechać i zobaczyć to wszystko, dotknąć i doświadczyć tego roztocza jak kolega spiwor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spiwor, tak myślałem ,że to pierwsze zdjęcie to gdzieś w moich okolicach, mieszkam we wsi Zastawie :) Skrazyżowanie w kształcie litery T i sklep po prawej to w Hoszni Ordynackiej, ale gdzie jest ta tablica to nie kojarze. Pisałeś wceśniej,że zmodyfikowałeś troche moją trase i w Hoszni Ordynackiej skręciłes w lewo na Gilów-Radecznica, no a teraz napisałeś ,że skręciłeś w prawo czyli na Hosznię Abramowską :rolleyes: zawracałeś póżniej....? Być może to jakaś nowa tablica , o której ja nie wiem :huh: Jechałeś przez Gilów-Podlesie-Zaporze-Radecznica czy Albinów-Teodorówka-Chłopków-Latyczyn-Radecznica ??

Edytowane przez Syrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

śledzisz mnie :icon_eek:

hehe widzisz czasem można coś ciekawego przeczytać/odkryć

Nie no Karola za kogo Ty mnie uważasz, przykro mi :sad:

Na stronie głównej zobaczyłem że wyświetla się temat Roztocze, że Ty tam coś napisałaś i w ten sposób trafiłem tu i bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Karola za kogo Ty mnie uważasz, przykro mi :sad:

Na stronie głównej zobaczyłem że wyświetla się temat Roztocze, że Ty tam coś napisałaś i w ten sposób trafiłem tu i bardzo dobrze.

 

Ależ się zestresowałeś :D luzik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ależ się zestresowałeś :D luzik :D

:)

Karola to żart był :P ja tam się niczym nie stresuje, wręcz przeciwnie :laugh:

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominiika wiem jak to tragicznie brzmi ale rozładował mi się telefon. Później jeszcze na stacji próbowałem go uruchomic ale niestety się nie udało, a potrzebowalem od Ciebie też pomocy bo na mapie nie mialem Masłomęcza :(

 

 

Syrek chyba się troche pogubiłem :)

Z głównej drogi w Zastawiu skręciłem zaraz za stacją, przy okazji zapytałem się młodego tubylca zdążającego na przystanek czy dobrze jadę bo chyba skręciłem ciutkę za wcześnie.

 

I faktycznie zdjęcie to zrobione jest w Hoszni Ordynackiej, tam skręciłem w prawo a później udałem sie do Hoszni Abramowskiej i to drugie zdjęcie jest prawdopodobnie w Teodorówce, są tam dwie duże studnie, pierwsza po lewej a druga trochę dalej po prawej stronie.

 

Z tego wychodzi, że prawdopodobnie jechałem przez Chłopków.

 

Z mapy mi wychodzi, że ta tablica jest na skrzyżowaniu Teodorówka - Średniówka.

 

Za dobrze trasy nie pamiętam bo skręcałem wszędzie gdzie miałem ochotę, najczęściej droga kończyła sie polna drogą którą zapewne dojechałbym do nastepnej miejscowości ale to błoto... W innej np.kończyła się świetlicą i tam właśnie jest, nie wiem jak to nazwać - sygnalizator przeciwpożarowy starodawny czy cos takiego.

 

Fajnie było poznać te tereny bo w szkole o tym nie uczyli i nic tak naprawdę nie wiedziałem o tych terenach.

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Ta miejscowośc ze świetlicą to zapewne Sredniówka, dojazd do wioski ciągle z górki, no a pożniej pod górke :) Takich sygnlizatorów wiszących na słupkach jest kilka w okolicy :)

Mam zagwózdke z tą tablicą, bo te tereny znam jak własną kieszeń, sprawdze, bo byc może to coś nowego.

Edytowane przez Syrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...