Skocz do zawartości

spiwor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Syrek czy jest coś charakterystycznego w punkcie C tak żebym wiedział w którym momencie skręcić?

 

pegaso nie mam pojęcia gdzie będę w niedzielę po południu, pełen spontan,z kimś trzeba się trzymać jakichś zasad. Z tego powodu jeżdżę sam. Sorki.

 

Już się nie mogę doczekać :) , jeszcze tylko dwa dni, przydałoby się powoli pakować :)

Edytowane przez spiwor

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spiwor, punkt C na mapce to skret w prawo z drogi 835(Bilgoraj-lublin) na miejscowosc Zastawie. Ok 6 km od miejscowosci Frampol , po lewej stronie bedziesz mial mala stacje paliw, zaraz za stacja po prawej skret na Zastawie.Poznie kierujesz sie na miejscowosc kondraty. Tak jak pisalem, kilku miejscowosci mozesz nie znalesc na mapie....Droga w wiekszosci przez pola lady, krzaki, asfaltowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne :) , będzie relacja :)

 

Naprawdę dzięki Wam za info, mam zapisane wszystko na karteczkach, plan jest taki:

Z Wrocka na Częstochowe jeszcze nie wiem którą drogą, a później Jędrzejów, Staszów, Janów Lubelski.

A potem wyciągnę karteczki, porównam z mapą i "się zobaczy" :)

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, napewno. Tylko zobaczę jak czasowo i kondycyjnie przyjadę do Janowa, chciałbym ją przejechać na relaksie, jak będę padnięty to pobujam gdzieś w okolicy tak żeby nie jeździć dwa razy tymi samymi drogami i na drugi dzień trasa.

Tak ogólnie w planach mam zamiar zobaczyć prawie wszystko co jest w wątku. Finansowo mogę zrobić 600 km, drugiego maja muszę być w pracy, więc zobaczymy :)

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jestem nad zalewem w Janowie Lubelskim, uwięziony pod namiotem zastanawiam się jak zrobić siku nie wygrzebując się ze śpiwora na ten deszcz :) . Pozatym kończy mi się woda i jedzenie... Butelka czerwonego wina już wczoraj się skończyła... Ale znalazłem optymistyczną prognozę pogody, jestem dobrej myśli i jest zajebiście :). Ale będzie relacja po wszystkim :)

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...