Skocz do zawartości

Kato Racing


MarcMarc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja śmigałem w Moscie gdy nie było szykany na prostej i wtedy dopiero się działo w lewym długim, który dziś jest po szykanie. Mnie Most także wyjątkowo odpowiada to wspaniały obiekt i dziwi mnie, że wielu ludzi strasznie się go obawia.

 

Mam nadzieję Panowie, że ten dzień na torze pozwoli wam na zapoznanie się z torem i pozwoli wam na lepszy wynik podczas rundy. Jak wiadomo trening czyni ..........

 

Dokładnie - widziałem on-boardy jak po prostej był od razu szybki łuk, powiem tyle - rzeźnia... to samo działo się w realu - podobno były 3 śmiertelne wypadki, w tym kolesia z wieżyczki zdjął pędzący w powietrzu motocykl, także jak najbardziej poprawna decyzja o zmianie, a ta szykanka prawo - lewo daje radochy co nie miara, szczególnie jak się za kimś jedzie, każdy ma inny pomysł na jej przejechanie :)

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem coś w temacie jak to ująłeś "rzeźni" - do dziś dnia mam nie zrośnięty obojczyk po Moście ale i tak lubię ten tor i zaliczam go do piątki moich ulubionych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja śmigałem w Moscie gdy nie było szykany na prostej i wtedy dopiero się działo w lewym długim

 

Słodki Jezu, ten lewy winkiel stanowił naturalną selekcję między tymi, którzy mieli tytanowe jaja a tymi, którzy tylko przyjechali turlać się po torze :)

 

Ps. Na naszej stronce już jest galeryjka z wyjazdu

 

Ps2. Songoku, wiem jak to działa, tylko jest kilka drobiazgów, które trzeba ustawić. Problem jest taki, że sytuacja zmienia się w zależności od obciążenia silnika i kilku innych parametrów, dlatego nie działa mi to zawsze tak, jak powinno. Ale jestem na dobrej drodze :)

Edytowane przez Sherman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja w końcu trochę pojeździłem! Tor rzeczywiście jest niesamowity, szkoda tylko, że położony w 'deszczowej dolince'. Konfiguracja natomiast jest strasznie interesująca, bo znacznie inna od Poznania, a nawet Słowacji, szczególnie ta płynna częsć na dole, bardzo przyjemne i dające dużo satysfakcji sekwencje zakrętów. Tylko czas mógłby być lepszy.. ale właśnie, trening czyni mistrza, dlatego prawdopodobnie zobaczymy się w Poznaniu już w poniedziałek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazałam koleżance Wasze zdjęcia, teraz się co jakiś czas pyta "Co tam u przystojniaków słychać"? Macie w Kamie zagorzałą fankę :D Ja też gorąco 3mam kciuki!! :)

 

Haha, dzięki serdeczne :) .

 

Ja powiem tak - amator ze mnie, zawiecha seryjna, elektronicznych gadżetów brak (choć wyświetlacz biegów trzeba będzie kupić) i w związku z tym zero problemów tylko jeżdżę i mam frajdę.

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do zapoznania się z drugim artykułem, który podsumowuje sam początek sezonu!

 

Artykuł można znaleźć pod adresem: http://300kucy.onet.pl/pierwszy-atak-kato-racing

 

Kolejny artykuł ukaże się po rundzie, do której trwają właśnie ostatnie przygotowania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, szykujemy jakąś przekrojową relację filmową i fotograficzną z pierwszej rundy - ale nie chodzi o zdjęcia typowe z toru (choć takich też nie zabraknie), chcemy raczej pokazać, jak to wszystko wygląda od strony "kuchni". O ile nie zgruzujemy się na tej rundzie tak, że nie będzie komu pisać i montować materiałów, co nie jest wykluczone ;)

ps. ja w ramach przygotowań codziennie latam po okolicznych drogach, bo nie mogę na dupie usiedzieć w domu. Autochtoni zaczynają chyba poznawać po dźwięku, bo w wielu miejscach dzieciarnia wisi na płotach i kibicuje. Coś się stało z motocyklem i przy każdym ujęciu gazu słychać strzały z wydechu, a wcześniej tak nie było. Także jest "Need For Speed - łogień przez wieś" :P

 

ps2. niestety na razie nie wyrwałem żadnych małolat. Uciekają, jak zdejmuje kask.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...