Skocz do zawartości

aku


art
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Krótkie pytanie czy akumulator 12V 4Ah jest dobry do ETZ 150? Napiszcie

 

akumulatorów o jakich pojemności najlepiej używać do eci słyszłem że 14 Ah to za

 

dużo bo alternator tego nie naładuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam 10Ah i alternator ładuje go bez problemu, poza tym idealnie mieści sie na półce! Z tym akumulatorem moge stać na światłach ile mi sie tylko podoba, mam też elektroniczny regulator napięcia- mam go 2 lata i w ogóle nie musiałem go doładowywać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc: jutro kupuje aku do mojej Eci, mam ecie 250, i w instrukcji mi pisze ze aku powinien mieć 12V i 9 Ah. co o tym myslicie ? jaki wybrać ? bo ja naprawde co do aku nie mam pojęcia :crossy: a nie chce kupić ani za duzego, ani za małego, widze ze piszecie ze większość aku jest wporządku, ale jesli mielibyście teraz kupować, co wybralibyście do Eci ? :roll:

 

Pozdrawiam :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy ile chcesz wydać kasy, 9 Ah bedzie ze 20 zł droższy... Miałem 5,5 Ah to przy dłuższym postoju w korku z włączonymi światłami gasł mi silnik! Teraz mam 10Ah i jeszcze czegoś takiego nie miałem, a jeżdże na nim już 2 lata! Twój wybór...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem 5,5 Ah i teraz nei wiem czy nie popełniłem błedu, bo gdy jadę z włączonymi krótkimi i na migaczu zatrzymam się na stopie to maszyna gaśnie :buttrock: . Jak myśłeicie to wina akumulatora czy czegoś innego (zaznaczam że na wolnych obrotach i włączonym świetle gaśnie zawsze chyba że jade to wtedy jeszcze zyje)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz po prostu słabe ładowanie- ja miałem w tamtym sezonie padniety aku i czesto miałem podobne "niespodzianki". Teraz kupiłem 10 Ah i nie żałuje tego-to był trafny wybór (jednak także w moim moto ładowanie nie jest za wspaniałe- tzn do około 1800 rpm potrafi mi sie "bździć", ale to zalezy od dnia :buttrock: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...