Skocz do zawartości

Volvo V70 vs Audi A6


bonhart88
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne że wytrzyma 170PS, bo czesto na tyle sa robione te programy, ale jak ktoś by miał uprzedzenia to okolice 160 wystarczą do naprawdę sprawnego poruszania się tym wozem. Szkoda tylko że z tym silnikiem quattro nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj na forum Volvo.

 

na razie nie ma nic konkretnego

 

Bardzo fajne auto, miałem nie jedno i nie dwa, więc moge coś o nich powiedzieć. Pompowtryski nie są jakoś przesadnie awaryjne, i mają fajny moment obrotowy już od niskich obrotów. Po lekkim chiptuningu który w żaden sposób nie wpłynie na trwałosć, z tego auta robi się naprawdę przyjemny wóz. Ponadto jak znajdziesz coś w skórze w nawigacji to środek będzie przyjemny. A i o rdze nie ma sie co martwić.

Możecie też luknąć na "piątke" E39, ale tylko diesel 3,0 albo benz 2,8.

 

Oczywiście nie faworyzuje tutaj Audi, ale lubie tę markę i znam się na tych wozach dlatego też je proponuje.

A co do samego zakupu, to najlepiej pojechać do Niemców i samemu coś przywieść, u nas większość ma w okolicach 400-500tyśi, tyle że poskręcane na 200.

 

E39 to inna kasa na utrzymanie - takie mam wrażenie

 

a że liczniki są wręcz śmiesznie korygowane to napisałem w pierwszym poście.

Jakbyś Rafael miał coś konkretnego na handel (bo chyba handlujesz to chętnie podjedziemy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie nie ma nic konkretnego

 

 

 

E39 to inna kasa na utrzymanie - takie mam wrażenie

 

a że liczniki są wręcz śmiesznie korygowane to napisałem w pierwszym poście.

Jakbyś Rafael miał coś konkretnego na handel (bo chyba handlujesz to chętnie podjedziemy)

Akurat E39 w utrzymaniu nie odbiega jakoś specjalnie od A6. Ceny częsci i serwis podobny, więc na nie też możesz patrzeć. Na chwilę obecną nie mam nic niestety do sprzedania ale mogę spróbować wypytac jakąś ładną sztukę, może ktoś ze znajomych będzie mia. Jak się coś dowiem to na pewno dam Ci znać na PW albo tu w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

volvus po porzadnym serwisie powinien pośmigać dlugo, sprawdzona jednostka ktora ma zastosowanie w wielu autach między innymi w busach mowa tu o TDI. audi ma wielowachaczowe zawieszenie, silnik w dieslu ma sładą opinie, więc to za mną nie przemawia

Edytowane przez Skipper1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecie to jest jeden ch*j panowie, ani 1.9 ani 2.5 v6 udana jednostka nie jest. To ze klekocze nie znaczy że jest fajno ... volvo hmmm musisz sie przejechać mi np. ten samochód nie pasuje a wręcz denerwuje. Najpierw obejrzyj i nie pytaj tylko kup, co byś nie kupił i tak pieniądze dołożyć będziesz musiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominaj o passacie B5 FL. Ogromne, rodzinne combi, a jak trafisz wersję HIGHLINE, to nie powinno Ci niczego brakować.

Ładna felga i masz fajne wozidło. Tylko polecam patrzeć na te z przebiegami od 3 w górę ale z historią serwisową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podam jeszcze jedną opcję tej wielkości auta - SuperB 1.9 tdi kupisz ją dużo młodszą od A6 a to świetny samochód, uwierz mi miałem tego od cholery, tak jak A6, V70 - tylko kilka sztuk, więc nie wypowiem się na jego temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superb kombi są powyżej 2008 roku - więc absolutnie poza zasięgiem finansowym

:biggrin: SuperB I to model 4-d (wersja II 5-d) jest produkowana od 2002 roku. Bardzo lubię te samochody szczególnie pierwszą wersję.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także dupa w kratke z moich analiz i przemyśleń,

 

zakupiono V70 D5, automat, 2003 rok, przebieg z komputera 265tyś, pomiary wskazują na oryginalny lakier.

Cena 19tyś, do wymiany tarcze tył, za jakiś czas jak temat nie wyleci napisze wrażenia z jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...