Skocz do zawartości

VENTURE Klubowa Pomoc Na Trasie


Dyzio77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Szanowni Państwo, ponieważ sezon już za pasem, będziemy śmigać po Polsce i nie tylko, spotykać się na zlotach i regionalnych spotach, a czasami wymieniamy się materiałami na e-mail, mam taką propozycję, aby stworzyć „Klubową Pomoc Na Trasie”.

Widzę to tak, każdy Kto zechce, przesyła do mnie swoje podstawowe dane, które chce udostępnić pozostałym, np. ksywka, imię, nr tel., e-mail, miasto – można więcej, nazwisko, adres itd.

Kto jak chce. Ja to wszystko wstawię w tabelę i roześlę do wszystkich z listy (którzy się zgłoszą), na wskazany adres e-mail.

Później, będę aktualizował listę o nowe osoby.

Zgodnie z prośbą moderatora, nie będziemy w ten sposób pisać na publicznym forum pisać swoich adresów e-mail czy innych danych, które mogą się nam przydać w trasie (szczególnie telefony i rejony Polski) gdy będziemy mieli awarię na trasie lub jakieś przykre zdarzenie, ponadto w przypadku, gdy Ktoś z nas będzie miał coś ciekawego (opis naprawy, zdjęcia lub link do przydatnego gadżetu), będzie mógł przesłać do pozostałych.

Nie wspomnę już o wzajemnym pilotażu na zlot ;)

Co Wy na to?

Pozdrawiam!

Dyzio

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, moim zamysłem było aby wymienić się telefonami przede wszystkim pomiędzy VENTUROWCAMI. Kto chce na ogólnym, to nie ma sprawy, tu bardziej chodzi o model motocykla i związane z tym modelem sprawy. Poza tym, z częścią osób już się znamy i wymieniliśmy się telefonami, adresami e-mail i domowymi, ale dochodzą nowe osoby, a z dużej listy, ciężko jest wyłuskać osoby jeżdżące VENTKAMI, dlatego założyłem ten temat, a dane zbieram na PW.

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Hej ja też przychylam się do tego pomysłu. Wszystkim tym którzy będą potrzebować pomocy w okolicy Kołobrzegu/Białogardu chętnie pomogę. Lepiej żeby tej pomocy nikt nie potrzebował.tel. 606308786

 

Hej ja też przychylam się do tego pomysłu. Wszystkim tym którzy będą potrzebować pomocy w okolicy Kołobrzegu/Białogardu chętnie pomogę. Lepiej żeby tej pomocy nikt nie potrzebował.tel. 606308786

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE BŁAGAM CZYTAJCIE ZE ZROZUMIENIEM!!! Po to tworzę temat i piszę, że dane na PW, żeby nie szły w eter dla wszystkich. Drugi powód, żeby w razie potrzeby był to Venturowiec, ponieważ każdy z nas ma w miarę obcykane serwisy w okolicy. Podanie jakichkolwiek danych jest dobrowolne, ja traktuję to tak, że Koś Kto poda swoje dane wyraża na to zgodę i zezwala na ich przetworzenie oraz rozesłanie. Stworzę tabelkę i roześlę ją tylko do osób znajdujących się w tabeli. Gdy Ktoś nowy dołączy, to będę robił aktualizacje i rozsyłał na podane adresy e-mail. Jeżeli ktoś chce podać do publicznej wiadomości tylko nr tel, to niech to zaznaczy przy adresie e-mail, że jest on tylko do rozesłania tabeli. Tabela ma wyglądać mniej więcej tak:

NICK imię nazwisko tel. e-mail miasto województwo gg/tlen/skype

Dyzio Radek XXX XXX XXX Warszawa mazowieckie XXX

Nie wchodzi mi tabelka…

Edytowane przez Dyzio77

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Czy jeszcze Ktoś się dopisuje do listy?

Pytam, ponieważ zrobiłem listę na 23 osoby (aktywne na forum), a wpisało się dopiero 8 osób.

Czy reszta nie jest zainteresowana!?

Wysyłam do tych osób info na PW.

Pozdrawiam!

Dyzio

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł godny uwagi.

 

Można by też dodać kolumnę pt. czym się zajmuję w czym mogę pomóc poza standardową pomocą komukolwiek w drogowej potrzebie typu mechanik, holowanie itp

 

Ja np. w chromowaniu, w sprawdzaniu VIN (przez znajomego) oraz tłumaczeniu z ang.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to już na spokojnie obgadamy w Sielpi przy kuflu piwa lub szklaneczce whisky ;) Do niektórych osób wysłałem prośbę o uzupełnienie danych o adres e-mail, bo lista już prawie gotowa, a nie mam jak wysłać tej listy ;)

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...