Skocz do zawartości

torowanie 2013


pioklo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

taki sport i roznie bywa czasami sie walnie gruza na poczatku i lepiej dostadc chociaz 200-300 zl niz nic.

 

My czesto robimy tak ze jedziemy na dwa dni i pierwszy dzien latamy caly ,a na drugi mozna sobie wykupic za 300 zl tylko 4 sesje( te po przerwie) .

W grupie B i C moze byc gorzej bo mozerzeczywiscie nie byc miejsc ale w A to spokojnie mozna tak zrobic.

Dwoch pelnych dni to nikt nawet z zawodnicy nie jezdza,nie da rady zapier.... wszystkich 16 sesji z mala przerwa na spanie i male piwko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej sory wypraszam sobie, ja w tym roku na każdym speed-deju wyjeździłem wszystkie sesje każdego dnia. I zawsze wyjeżdżałem na początku sesji a zjeżdżam jak machają flagą.

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rinas, ale Ty jesteś terminator, słowo daję. Pełne 16 sesji w najgorszym słońcu, w dodatku zawsze wyjeżdżasz jako pierwszy i zjeżdżasz na końcu. Ja tylko ubolewam, że mi zdrówko na tyle nie pozwalała, ale mam nadzieję, że w tym sezonie będzie ok, bo chyba rozkminiłem przyczynę i znalazłem sposób na chorobę lokomocyjną, która mi się daje we znaki (na pewno pomoże dodanie 20 koni do silnika... :wacko:). Nic, dobrze będzie!

 

Właśnie w AW się burzyli, jak wpadłem na pomysł wykupienia jednego dnia, ale podzielenia sobie tego na 2 x po pół dnia. Stwierdzili, że to jest w drodze wyjątku i nie można tak regularnie... a mi to najbardziej odpowiada, bo wykorzystuję na 100% sesje podczas obydwu dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od tego sezonu przyjmuje taktykę Rinasa - jeździć do końca, cytując klasyka "nie ma opierdalania się".

W poprzednim sezonie raz miałem dobry flow ale na 6 czy 7 kolejnej sesji "zapomniałem" skręcić po prostej startowej no i tak się zakończył Speed Day...

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sherman no klasyk :laugh:

 

A w ramach ciekawostki pokaże Wam co moja żona zrobiła... ja od miesiąca siedze w DE a tej sie nudziło i wtarabaniła na 6 piętro windą swoją nowonabytą 250 i stwierdziła, że crashpady będzie montować :laugh:

 

12407928.jpg

 

12407924.jpg

Edytowane przez songoku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo pierwsze co pytał z przerażeniem w ambulatorium, to w jakim stanie motur - więc uznaliśmy, że nie może być źle ;) :)

 

To jest podobno już standardowa, ogólnie przyjęta oznaka, że jednak wszystko ok z kierownikiem :) .

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko ubolewam, że mi zdrówko na tyle nie pozwalała, ale mam nadzieję, że w tym sezonie będzie ok, bo chyba rozkminiłem przyczynę i znalazłem sposób na chorobę lokomocyjną, która mi się daje we znaki (na pewno pomoże dodanie 20 koni do silnika... :wacko:). Nic, dobrze będzie!

 

Sherman, a możesz się podzielić jaki to sposób, bo też mam z tym problem?

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...