Skocz do zawartości

torowanie 2013


pioklo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo zabawne... a ja dziś się pakowałem na Pannonię, otwieram maila, a tam info, że impreza odwołana, bo śnieg leży :)

 

W każdym razie sezon rozpoczynamy za 2 tygodnie, także tyle chyba przeżyję. Ale będzie ogień, nie mogę się doczekać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, a już żeby było jasne chłopaki to wyjasnię - na początku miesiąca był transfer - zwolniłem się z MotoRmanii na konto RIDESIDE (www.rideside.pl)

Przecież nie można całe życie testować, trzeba czasem porobić coś innego ;) Tak czy siak wiąże się to z wyjazdem z kraju i tu na pewno będzie duuuuża tęsknota za tym, co działo się w 2012 w Poznaniu. Takie niby zwyczajne treningi, a tak się człowiek przyzwyczaja do ludzi i klimatu, że aż trudno wyobrazić sobie kolejny rok bez tego wszystkiego.

 

Bardzo zabawne... a ja dziś się pakowałem na Pannonię, otwieram maila, a tam info, że impreza odwołana, bo śnieg leży :)

 

Widzieliście zdjęcia z Toru Poznań, które obiegły facebooka kilka dni temu? Prosta startowa pokryta 30 cm warstwą tego białego g***a wygląda inspirująco :laugh:

www.rideside.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak wiąże się to z wyjazdem z kraju i tu na pewno będzie duuuuża tęsknota za tym, co działo się w 2012 w Poznaniu. Takie niby zwyczajne treningi, a tak się człowiek przyzwyczaja do ludzi i klimatu, że aż trudno wyobrazić sobie kolejny rok bez tego wszystkiego.

 

Chłopie... to nie pie**ol tylko nas zapros na jakis tor w tej Wenezueli czy gdzie tam jedziesz :) oczywiście - transport, i logistyka czyli przemieszczenie sprzętów za pomocą dżambo-dżeta - po Twojej stronie :D

 

A tak na serio to bez kitu, sporo się w zeszłym roku działo... Cóż, pociesza mnie to, że w tym będzie się działo JESZCZE WIĘCEJ !!!! =D ;)

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na serio to bez kitu, sporo się w zeszłym roku działo... Cóż, pociesza mnie to, że w tym będzie się działo JESZCZE WIĘCEJ !!!! =D ;)

 

No właśnie, jakie plany na najbliższe tygodnie? Kiedy pierwsza szansa wjeżdżenia się?

www.rideside.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...