Skocz do zawartości

Rzyki, Rzyki i po Rzykach ;)


zbyhu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

3 godziny w kibelku :buttrock: :D :D

kocham to...

Wiesz jak jest Asiu... :P

 

 

 

 

Zaraz udostępnie eftepa - będzie można powrzucać - tyle że transfer nie jest super.

Jak uzbieram wiecej fotek to wrzuce na szybszy serw.

 

PZDR

 

Dopisane:

 

 

adres: 164-bem-8.acn.waw.pl

user: rzodkiewka

pass: zjeby12

 

 

no ja może jeszcze zkacowany trochę jestem więc zdjęć tam znaleźć nie mogę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No boś nic nie zczaił :D :buttrock: - miejscówka jest po to, aby do niej dopiero wrzucać zdjęcia. Jest to o tyle lepsze rozwiązanie, bo każdy może się zalogować i coś wrzucić lub pobrać (i chyba jest to wygodniejsze niż e-mail).

 

A jak się nazbiera trochę więcej fotek to wrzuce na szybszy serwer - tyle, że s niego będzie można tylko pobierać pliki.

 

PZDR

 

 

PS. Wrzucajcie pliki do katalogu "uploads" - bo tylko tam się da :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim podziękowania organizatorom Gosi i Jędrkowi za trud włożony w przygotowanie imprezy.

Dziękuję też PGRowi za załatwienie lokum w Węgierskiej "Dziurce" za załatwienie bardzo fajnego pensjonatu, ognicho i przetrzymanie sprzętów.

 

No Zjeby, impreza niesamowita.

Nie starczyło dla wszystkich łóżek m.in. dla mnie. I BARDZO DOBRZE. Pozwoliło to bowiem ściślej się zintegrować :buttrock:

Wjazd na Górę Żar niesamowity.

Potem imprezowaliśmy w Pensjonacie i PGRa

Wracając zrobiliśmy sobie rajdzik przez Wisłę i Szczyrk, gdzie są wspaniałem winkielki. Oponka w moim została oczywiście zamknięta;

W W-wce byliśmy koło 21.00

Wracając do Siedlec wjechałem w burzę. Wlokłem się 60-80 km/h. Lało całą drogę i to naprawdę mocno. Do domu zajechałem o godzinie 12.00 w nocy.

Jestem też pełen podziwu dla Dark i Agghi. Jeżdżą dopiero 2 tygodnie, wybrały się w taką daleką trasę i poradziły sobie znakomicie.

Uważam, że macie dziewczyny wielkie i włochate cockones.

Tak trzymać :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey Zjeby!

kolejny wyrąbisty zlot zaliczony! Przyłączam się z moją Kasią do podziękowń dla organizatorów (Goffa i Pipcyk oraz PGR - day two). Dzięki również dla Krasnala za "izolator" i Brody za fajkę pokoju, które to wynalazki rozruszały towarzycho niemal równie skutecznie co tańcząca Milka na rurze :buttrock:

Dużo by jeszcze wymieniać, ale kto nie był niech obejrzy foty i żałuje!

Pozdrawiamy i do następnego razu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie przed dwoma godzinami wrocilismy do domu. Było rewelacyjnie. Dziekuje Wam za tak liczne stawienie sie :D A tak by the way kto wygrał zawody strzeleckie... :mrgreen:

Dzieki wielkie PGRowi za goscine w Wegierskiej Goorce. Było zajefajnie: zwiedzanie browaru, wycieczki po okolicy...i tp i td :buttrock:

Pozdrowienia i do zobaczenia za rok, moze juz w innym osrodku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja p....... ale mam jeszcze banie :P

 

Krasnal z Broda i Alą właśnie pognali przed chwilą do domu.

Został jeszcze Poczwar i dzisiaj trzeba będzie się wziąć za jego moto ale to po paru bronkach ze powrocic do stanu użytkowalności.

 

Dzięki wielkie PAŁY za dżampę :!: :buttrock: Było ch..o jak zawsze :mrgreen:

 

Trza by jaki replay zorganizować bo po takim hardkorze 3 dniowym to sie juz można uzaleznic od was zjeby.

 

Chyba cos bez sensu pisze ale mam prawo. Może zedytuje jak wytrzeźwieje 8) :D

 

KOOOOOOOOOOCCCCHHHHHAAAAAAAAAAMMMMMMMMM WWWWWWWWAAAAASSSSSSSSS :!: :!: :!: :D :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...