Skocz do zawartości

Akcesoria motocyklowe z przeznaczeniem torowym


pork
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No wyglądają zacnie, chyba się skuszę (jak będą mieli łatwo i tanio dostępne podnóżki).

 

Tylko nie rozumiem, dlaczego pokutuje pogląd, że pewnych rzeczy nie należy modyfikować dopóki się nie osiągnie jakiejś granicy.

 

@Sherman, no pewnie dlatego, że to blokuje rozwój kierownika. To tak jak załatwić dziecku w 1. klasie podstawówki zaświadczenie o dysleksji. Tu dochodzimy do pewnych dylematów i do rozbieżnych dróg - każda ma swoje wady i zalety. Zależy kto czego chce.

 

@Nieśmiertelny, lataliście na rundach zagranicznych? Jakie tam czasy osiągaliście, jeśli wolno spytać? Generalnie chodzi mi o Slovakiaring.

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest w tym ze od nas z Gdansk to wszedzie jest w h,,,, kilometrow wiec jak sobie pomysle ze mam jechac 1000km na dwa dni to jakos chec mi od chodzi .Jak sie zdecyduje na pelna seson w rookie to wtedy zaatakuje :) zagraniczny asfalt ;)

 

BYlem kiedys na( jesli tak mozna powiedziec) jednej zagranicznej rundzie w MODLINIE :) ale jakos nie bylo warunkow zeby polatac ;) chociaz konfiguracja toru byla zajebista !

KOledzy z 3city lataja od czasu do czasu na rundy zagraniczne ale oni to na 600cm3 ale nawet jakos nie pamietam co tak kreca za czasy.

 

Woodcraft ok tylko jak u nas z czesciami do tego bo jak cos pozniej potrzeba i czlowiek musi z europy sciagac czesci to ja bym sie w to nie ladowal .Najwazniejsza jest dostepnosc czesci zamiennych.

Sam mialem teraz problem bo potrzebuje kierownice do BEEMKI i np.do GILLES ,PPTUNING czy LSL o czesci stosunkowo latwo a juz jesli chodzi o innych bardziej egzotycznych :) producentow to moze byc juz klopot w miare szybko i tanio cos zorganizowac .

Edytowane przez Niesmiertelny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w giksie clipony i inne graty tej firmy. Nawiasem mowiac pewnie niedlugo na sprzedaz (cale moto) -.- W kazdym razie brak zastrzezen do czegokolwiek.

 

orass

 

Mam na spylenie nowy Dynojet Ignition Module do 600 / 750 z lat 2006 - 2008 jakby ktos reflektowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paru moich kolegow tez uzywa pptuning ,kierownic i podnozkow i sa zdowoleni a i godzina W pare razy wybila :)

Ja znowy mam przetestowane podnozki gilles i spokojnie moge powiedziec ze sa zajebiscie wytrzymale :)a i z czesciami raczej nie ma problemu choc tanie nie sa ,ale nawet jak cos tam peklo to tak ,ze dawalem chlopu do pospawania za 20 zl i znowu uzywalem,.

Mialem tez kierownice gilles model GP LIGHT i chociaz ja nie mialem z tym problemu to jednak tego modelu na innych forach nie polecaja .

Problem w tym ze obejma na lage jest przykrecana sruba przez rurke kierownicy ,wiec jesli sama rurka sie zegnie lub zegnie i ulamie to nie ma jak jej odkrecic bo nie mozna sie dostac przez palke do sruby ,czesta tez pisza ze przez taki wlasnie sposob montazu za pomoca jednej sruby przy glebie czesto ulegaja uszkodzeniu lagi.

Gilles ma w swojej ofercie juz nowszy lepszy model gdzie mocowanie obejmy i rurki jest osobne .

W swojej poprzedniej zx10r mialem kierownice LSL sport match ,i sprawdzila sie super. No i musze powiedzec ze solidna porzadna niemiecka robota :) wiec do beemki tez zamowilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziex Sherman! sama palka do zilsow kosztuje niestety 30 ojro :(

... kupilem 2 na zapas

 

i kupilem jeszcze jedna zabawke, dzieki ktorej urwe co najmniej 13 sekund na okrazeniu, ale na razie ciii :)

Edytowane przez songoku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i kupilem jeszcze jedna zabawke, dzieki ktorej urwe co najmniej 13 sekund na okrazeniu, ale na razie ciii :)

Pytanie, od jakiego "czasu wyjściowego" ;)

 

Ale dobrze dobrze, będziemy wszyscy mieli wytłumaczenie, jak walniesz jakiś mega dobry czas na dzień dobry. Po prostu uznamy, że to kwestia jakichś gadżetów sprzętowych :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...