Skocz do zawartości

Akcesoria motocyklowe z przeznaczeniem torowym


pork
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Kirk coś Ci się chyba pozajączkowało :D

 

Owszem na kolana naklejałem sobie takie elementy, ale to jest totalny hołm mejd :D

 

Przyklejasz do kombi na klej do butów patex jedną stronę dociętego rzepa (powiedzmy "męską") a do drugiej kleisz wycięte i kupione łatki skórzane - można to kupić w pasmanteriach (takie sklepy z bibelotami dla moherów :D )

 

Jak się zniszczą łatki skórzane to naklejasz nowe. Może niezbyt eleganckie rozwiązanie, ale u mnie działało.

 

jednym słowem pełen folklor :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

w zwiazku z tym ze zmianiam koce do opon dostalem takiego linka od kolegi z Itali,

TAk dla porownania efektow pracy kocy grzewczych roznych firm .

CO prawda tekst po wlosku ale obrazki sa po polsku :)

 

http://www.daidegasforum.com/forum/tecnica-elaborazioni/425929-comparativa-termocoperte.html

Edytowane przez Niesmiertelny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zwiazku z klopotami z dogrzaniem felgi podczas ostatniej rundy gdzie mocno wialo i trzeba bylo zakrywac felgi bo nie moglismy dogrzac opon ,i wkurzalo mnie wlaczanie i wylaczanie kocy podczas SD gdzie pare razy zampomnialem ich na czas znowu wlaczyc zamowilem sobie cos takiego :)

 

http://www.irccomponents.it/index.php?option=com_virtuemart&view=productdetails&virtuemart_product_id=53&virtuemart_category_id=1&Itemid=101&lang=en

 

A tak nawiasem mowiac mam mozliwosc zalatwienia zawieszenia MUPO prosto z fabryki w ITALLI .

Baaadzo atrakcyjne ceny i zawieszenie przygotowane pod wage zawodnika i nawet pod rodzaj opon jakich uzywamy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak nawiasem mowiac mam mozliwosc zalatwienia zawieszenia MUPO prosto z fabryki w ITALLI .

Baaadzo atrakcyjne ceny i zawieszenie przygotowane pod wage zawodnika i nawet pod rodzaj opon jakich uzywamy .

 

I będziesz je potem support'wał gdy się pojawią problemy?

LTD34 SUSPENSION WORKSHOP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zadnym handlowcem i nie zyje :) z handlowania czesciami znam poprostu zawodnika z wloskich superbikow ,wszystko jest nowe z fabryczna gwarancja, skladane dokladnie pod klienta, nie brane z polki dlatego czeka sie pare tygodni.

A co tam moze sie zepsuc ?! U nas jest przedstawiciel Mupo firma Dynotech ktora ma obowiazek wykonywac naprawy gwarancyjne a ja ktos nie ma zaufania to mozna wyslac wszystko do wloch .

 

Zreszta tak naprawde najpierw chcialem kupic u nich ale niestety mimo usilnych prob przez miesiac nie moglem sie dowiedzec co i za ile wiec wzalem sprawy w swoje rece :) i cale szczescie bo sie oplacalo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pytam o usterki tylko o sytuacje dostrojenia zawieszenia. Sprzedaje te zawieszenia oficjalnie i prowadzę serwis włącznie z suportem bezpośrednio z Bolonii jeżeli jest taka potrzeba bo większość działa praktycznie po zamontowaniu,ale nie zawsze da się wszystko przewidzieć aby znaleźć gdzieś 0,5-1s. na 16-20 kółkach wyścigu trzeba trochę po manewrować z ustawieniami.

Gwarancja producenta jest,ale w sytuacji zakupu poprzez oficjalnego dystrybutora, a co do cen to nie wydaje mi się aby ktoś kto kupił u nie zawias mógł kupić go gdzieś taniej w takiej ofercie jaką dostał. A ponadto denerwujący jest potem fajt ,ze dana firma jest gó.. bo nikt nic nie wie , jak poustawiać a ty potem ratuj sytuacje bo ktoś na rzeźbił...

LTD34 SUSPENSION WORKSHOP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...