Skocz do zawartości

Akcesoria motocyklowe z przeznaczeniem torowym


pork
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko w USA są trochę inne realia, bo wymiana oliwy to koszta +/- $70 to jak u nas 70 zł. W Polsce to koszta rzędu 240 zł.

niewiem skad te liczby wytrzasnoles :laugh: , mobil 1 albo rotella + tajwanski filtr oleju czyli raptem niecale 20$ co weekend :cool: wiecej to mnie monstery kosztuja :huh:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam leje Castrola, tani i dobry bo dobry i tani - cały zeszły sezon i Apka i Suzuk na tym latały i nie wybuchły :)

Po taniości go miałem, chyba 120 za full syntetyk za 4l.

 

Motul itp. - przereklamowane, ale jak kto woli :)

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie po co zmieniac co miesiac olej ?

JA czasami slysze ze jak ktos sprzedaje moto to pisze ze olej wymieniany co speed day lub runde ?!

Jak ktos lata w Mistrzostwach i ma zgrzebany silnik to ok ale amatorsko ?

Ja tam kiedys lalem castrol racing a pozniej i motula 300V (tego najdrozszego) i pamietam ze w GSXR 1000 jak duzo latalem po speed day to wymienialem w polowie sezonu i tyle ,a jak mniej to i nawet przed nowym sezonem.

Gdy po dwoch latach upalania po torze sprawdzalismy cisnienie to nic gorzej nie bylo niz by wynikalo z normalnego przebiegu ,ani klopotow ze sprzeglem ani nic innego, a motocykl latel jeszcze wczesniej 10 tys. km. po ulicy .

Kolega go kupilodemne i dalej lata a oleum dolewa w sezonie tylko trochu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...