Skocz do zawartości

Umiecie tak? ;]


Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdzcie to:

http://www.uponone.com/videos.php?id=1890

gość robie strasznie długie stoppie na enduro ...w terenie...

próbowaliście kiedyś coś takiego?

mnie aż ciarki przechodzą,na asfalcie jakieś 50 stopni stoppie mi czasem wyjdzie,ale na takiej nawierzchni?

w moim wykonaniu to z daleka śmierdzi wyglebieniem.

A jak u was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robie według większości niezłe lub też zajebiste stoppie, ale robiłem dotychczas zawsze takie w któym chodzi o jak największy kąt stanięcia, a w ogóle nie jechałem. Podobno to nie takie trudne pojechac na przednim kole tylko trzeba się szybciej rozpędzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w stoppie nie chodzi o kąt tylko o to ile przejedziesz

to zalezy jak dla kogo...jak zaczynasz robic stoppie to nie bedziesz jeszcze jeździł niewiadomo ile,a jeśli chcesz zeby to spektakularnie wygladalo to stawiasz tak,zeby bylo jak najbardziej do pionu.

ale tak w ogole to zrobił się offtopic,mieliśmy mówić czy ktoś z was w terenie stawiał na przednim :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tak w ogole to zrobił się offtopic,mieliśmy mówić czy ktoś z was w terenie stawiał na przednim :]

jak masz dobrą gume z przodu to stawiasz lepiej niż na asfalcie, tylko na poczatek poćwicz na trwie bo tam masz najlepszą przyczepność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tak w ogole to zrobił się offtopic,mieliśmy mówić czy ktoś z was w terenie stawiał na przednim :]

jak masz dobrą gume z przodu to stawiasz lepiej niż na asfalcie, tylko na poczatek poćwicz na trwie bo tam masz najlepszą przyczepność

w sumie to coś w tym jest,pamiętam,ze jak kumpel miał w DT nową kostke z przodu to na asfalcie mu stoppie nie wychodziło,co innego jak opona juz troche zuzyta byla :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie akie coś nie ekscytuje....nie to żebym był sztywniak, ale serio nie kręci mnie stoppie.  ale jazda na tylnym kole...:D

 

to chyba jestes jakims wyjatkiem:D

he,co racja to racja;]

ja też moge powiedzieć,ze preferuje wheelie,ale tylko jeśli chodzi o wykonywanie,bo jak robie stoppie zawsze mam wrazenie ,ze jakos źle zachamuje i mi koło ucieknie,ale jeśli chodzi o oglądanie to co innego,zwłaszcza spektakularne rollin' stoppie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...