Skocz do zawartości

HONDA CBR 600 F okazja? ogłoszenie


Rekomendowane odpowiedzi

Zależy czego oczekujesz. Jeśli gotowego sprzęta do śmigania to nie polecam. F3, w dodatku z UK.... Chyba że walory estetyczne mają dla Ciebie mniejsze znaczenie. A jeśli chcesz do pogrzebania, podpicowania to myślę że ciekawa oferta. Jeśli silnik nie tłucze a gaźniki zdrowo napędzają silnik to spoko. Gaźniki w nich są bardzo upierdliwe, trudno dostępne do regulacji i te chore zaworki iglicowe...

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qurim dzieki. Szukam czegoś tanio, a żeby było w miarę- a cieżko tak :D Ten wizualnie na zdjęciach wygląda ok - dlatego pytam czy może jest ktos z tamtych okolic zeby zajrzał do niego. Gość zapewnia, że jest ok. śladowe rdzewienia, ale z Uk to raczej normalne.

Piotr, gość wcześniej chciał 5000, zszedł z ceny... okazja czy nie hnm...

Edytowane przez Shad11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie odpowiedziałeś. Za taki szmal pewnie już kilka osób oglądało i coś musi być na rzeczy, że nie ma chętnych. Laików w tym kraju dostatek. W ogóle to mam jakieś deja vu, bo chyba się przetaczał przez forum ten sprzęt.

Edytowane przez Shinigami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylko że to gnijący Brytyjczyk, to po co czas tracić? Przecież jak się przyjrzymy fotkom, to wszystkie śruby są rude. Wyobrażam sobie jak łańcuch wygląda (nie ma dokładnego foto). Prawy odważnik kiery się zgubił.

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamin tak jak napisałeś ja to mogę sobie pojechać. Rozmawiałem z gościem, konkretny, nie narzucał się, mówił o rdzy, ale to mnie nie dziwi przy angliku.

Wyglądał na pewnego, że moto pójdzie i chyba ma racje przy takiej cenie. Ja szukam czegoś na początek, ale nie mogę sobie pozwolić na to że po miesiącu padnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za taką cenę to nie ma co wybrzydzać, byleby silnik był zdrowy. Jakbym miał bliżej to sam bym mu się przyjrzał bo akurat mam jedną tarczę prostą w garażu. Pewnie to ludzi odstrasza bo kupić komplet to już jest spory koszt i suma sumarum nie wyszłoby tak tanio.

 

Qurim, gaźniki reguluje się banalnie prosto jeśli ma się klucz kątowy :).

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym obejrzał.Jeżeli masz np 5 000,to szału nie będzie ani w tym ani w innym motocyklu,i możesz szukać jeszcze 3 lata.Obejrzeć,przez zimę ogarnąć i rura!!!! 3000 to kosztują chińskie skutery,tzw zestawy komunijne,z roczna gwarancją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...