Skocz do zawartości

Samochód do 15 tys


Bartekk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

cofam....

 

pierwszy forumowicza...

Edytowane przez wolnemiasto

meble biurowe

fotele obrotowe

krzesła obrotowe

krzesła konferencyjne

www.alias.org.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie samochodów "salon Polska" bo sa w złym stanie technicznym najczęściej. Bo to byl samochód kupiony za 200.000 i tak zjechał do 5% ceny wyjściowej i wraz z nia spadało uczucie.

Ten jest udrutowany pod maską na czerwona taśmę. Nie ma nakładki na kopułce-czyli bylo serwisowane na zasadzie byle jechał.

Duzo lepsze sa sprowadzane z Niemiec-zawsze maja cale zawieszenie do wymiany ale to jast max 1200 na bardzo dobrych częściach.

24cefcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania Mazdę 6 sedan 2,0 diesel z roku 2005/2006 po lifcie. Auto technicznie 100 % sprawne bezwypadkowe. Auto kupiłem dla żony i zaraz po zakupie wymieniłem paski, pompę wody oleje filtry, napinacze i wszystko co trzeba było koszt części i robocizny ponad 6 tyś udokumentowane fakturą wystawioną przez serwis Boscha. Auto ma nowy akumulator, świeżo po wymianie klocków przód tył. Zaletą jest wycięty DPF - przeróbka została dokonana w profesjonalnie zajmującym się tym serwisie. Dokładam komplet nowych zimowych opon z górnej półki marki Pirelli. Cena 12 tyś. Polecam bo warto auto pewne i 100 % sprawne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kivi miał racje, same trupy. To kompletnie bez sensu, lepiej poszukać chyba Legacy wolnossącego, albo zadbanego Volvo, bądź W202.

Polecam wersję H6. Jeździ dużo lepiej od 2,5 SOHC, spalając niewiele więcej paliwa. Silnik świetnie się wkręca, jest trwały i można go zagazować bez problemu.

Tu masz bardzo ładnego Outbacka (takie lekko podwyższone Legacy).

 

http://otomoto.pl/subaru-outback-3-0-h6-209ps-gold-edition-full-opcja-C34677229.html

 

Myślę, że wart obejrzenia.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czulem zeby to duzo lepiej jezdzilo od 2.5l, i co ciekawe mialo identyczna charakterystyke jak 2.5 czyli brak momentu w dole obrotow, dopiero

po przycisnieciu gazu samochod zaczynal jechac. No ale moze samochod zadbany bardziej niz poprzednie "rakiety".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

co prawda nie 15 ale 18...

ale bardzo polecam

Suzuki Swift Sport 125 KM - naprawdę fajny gokart! mamy i sobie chwalimy

 

w cenach do 20 można wyrwać fajną sztukę

meble biurowe

fotele obrotowe

krzesła obrotowe

krzesła konferencyjne

www.alias.org.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jakiego polecacie "hot hatcha" w budżecie do 15?

Ostatnio trochę poznałem fieste st 150KM i całkiem fajne wozidło.

Za czym jeszcze można się rozglądać? Wymagania to żeby auto dawało fun z jazdy.

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...