Skocz do zawartości

Samochód do 15 tys


Bartekk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli lepiej kupic od zwykłego zuczka i se okratować we własnym zakresie (no vat mie to będzie kosztowac a to moze być tyle co dobre 2 piece )? Ta aukcja to przykładowa była , pierwsza ze znalezionych . Coś o upierdliwostkach w tym modelu ? Jak blacha we fiacie - bo jezeli tak jak w koreańcu to pie**ole :laugh:

 

bonhart , tak kalkulując to lepiej mozna wyjśc na gotowym poleasingowcu bo od razu masz krate i podtlenek a cena netto wyglada o 23% lepiej i jest rzeczywistą jeśli auto kupuje na firme .

Jak od zwykłego uzytkownika to wstawiaj krate i niestety cena brutto pozostaje ceną brutto.

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak chcesz kupic za ok 10 tyś gotowe auto z gazem i kratka to wiadomo ze kupic polisingowe,

cale auto jest przeciez serwisowane w ASO, a jak silnik nie bedzie kopci i nie bedzie jakis dratycznych spadkow mocy i kompresji to znaczy ze jeszcze z 50k sie pokula. 6 letnie pandy maja jeszcze przyzwoite podlogi a z wierzchu to już wogole elegancko.

Wkurwiają mikro lusterka, ale to szczegól, siedzisz wyoko jak na krześle widocznośc elegancka nic tylko ciurać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt w Pandzie siedzi się jak na taborecie.

Będzie sie trudniej wczołgac na tron na totalnej bombie :laugh: Dodatkowe zabezpieczenie :D

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w matrixie na gazie po ponad 200 tys km było lekkie spożycie oleju mineralnego ale nic pozatym .........

 

pali 6-7/100 gazu matrix......

 

i matrix też występował z kratką....silnik twardy prosty jak reszta auta, jak zdrowe to jedzie nawet, instalacje zakładasz 2 generacji, i wiosną/latem odpalasz z beny gaz do połowy, pstryk i chodzi na gazie i 5l paliwa na miech styka a jak ciepły to odrazu z gazu i nic mu nie będzie.....

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój koleżka prowadzi naukę jazdy, twierdzi że Panda to szmelc który psuje się na potęgę, za to bardzo chwalił Fiata Punto, tanie części i nie psuje się. Zawsze parkuje na ulicy i w zimie najbardziej chwalił Punto oraz Nissana Mikrę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... to wiadomo ze kupic polisingowe,

cale auto jest przeciez serwisowane w ASO, ...

Z tym ASO w leasingu samochodów to uważaj, wiele firm leasingowych dostarcza do serwisów swoje części i materiały "no name" bo musi na leasingu zarobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja śmigam osobiście nazywaną przez wszystkich królową lawet, Renault Laguna Kombi z 2001 roku , silnik 1.8 PB + LPG,

odpala jeździ, nie dokładam ani nie inwestuje.

A komfort jazdy lepszy niż ojca Passatem B5 z silnikiem o takiej samej pojemności...

 

a za 15 000 można kupić naprawdę młody z ciekawym wyposażeniem samochód

Edytowane przez cycoh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym ASO w leasingu samochodów to uważaj, wiele firm leasingowych dostarcza do serwisów swoje części i materiały "no name" bo musi na leasingu zarobić.

 

ciekawe, jeszcze się z takim manewrem w swoim krótkim życiu nie spotkałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno się "doumiałem" bo zmieniliśmy własną flotę na leasing. Decyzja odgórna, ma być taniej dla firmy :icon_eek: .

 

żaden nie potwierdził legendy o szmelcwagenach co to 130 peesów mają i zadowalają się 5 litrami ropy niezależnie od obciążenia pory roku stanu nawierzchni itd

tyle wciąga Astra G z silnikiem 1,7 DTI o powalającej mocy 75 KM. Wiem bo mam :icon_mrgreen:. Nie ma dwumasy i innych wodotrysków, prosty jak drut i tani w samodzielnym serwisie, wszystkie części dostępne w Intercars. Mój egzemplarz ma 165 tyś km (150 zrobione w firmie, ostatnie 15 żona przez 3 lata) i nic się nie dzieje. Ale to nie "Opel made in Gleiwitz".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...