Skocz do zawartości

MotoGP - sezon 2013


piórko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Lorenzo - jednak jest nieprawdopodobny od startu do mety widząc przez większość wyścigu +0 dociera na pozycji nr1, powtarzalność okrążeń fenomenalna - tu można powiedzieć tylko jedno BRAVO.

Edytowane przez krl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, troche maszyn sie zgruzowalo, Maro mial szczescie, ze mu przednia opona nie odjechala.

 

W sumie fajny wyscig, no i Bradl na 5 - tym miejscu.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt - trochę nudnawo. W sumie, to po całym tym weekendzie, mnie cieszy to czwarte miejsce Doctora - w końcu trochę do przodu w klasyfikacji generalnej :) .

 

Bautista powinien startować z końca stawki, żeby w razie jak przepałuje sam się ściął ;) .

 

A co do Ducati: 03.06.2012 - Rossi miejsce 7 ze stratą 17 555

17.06. 2013 - Dovizioso - miejsce 7 ze stratą 32 228.

Postęp widoczny gołym okiem, podobnie jak to, że Dovi duuużo lepiej sobie radzi na Ducati niż Vale.

Edytowane przez piórko

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zauważyliście tylną oponę P.Espargaro po wyścigu ???

 

Bautista ma coś z głową, nie wytrzymuje cisnienia na początku wyścigu. Przecież jeżeli jest szybszy to ma cały wyścig przed sobą! Już myslałem że Rosolaka zabierze :)

 

Szkoda Haydena i Cala, ten zakręt jest jakiś @#!$^$%&$#... co by nie mówic to Hayden najlepiej i najrówniej jeździ na Ducati od lat !



http://motosp.pl/motogp/ezpeleta-maksymalnie-28-motocykli-nowy-model-nagradzania-zespolow/

 

Ciekawe może być, jeżeli taki Espargaro czy Randy dostaną przykładowo silnik od m1 albo taką "tanszą" Honde - mysle ze to jest to. Chociaz na razie.

 

Inna sprawa, ze trochę to mało sprawiedliwe, dominacja Hiszpanów, potem Włochów i potem... długo długo nic, po jednym Japonczyku, Szwajcarze, Brytyjczyku czy Amerykaninie.



26pedrosa,93marquez,99lorenzo_s1d2617_or

 

 

 

Fajna fota - 3 kosmitów A.D. 2013 w akcji :) i już chyba nikt ich nie dogoni...

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piorko, co do Ducati: do tego roku najlepsze okrążenie należało do Stonera , który to rekord zrobił na 800 Ducati..., bodajże 1.41.186...

jest progresss :icon_mrgreen: :icon_razz: ...

 

Ale będzie dobrze, trzeba tylko Marqeza na Ducati.

 

Pozdr. J-999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Marquez jest niesamowity. 3 laps do końca cudem się nie zgruzował Dani odszedł ale ten i tak postanowił jeszcze trochę poszczuć Daniego poza tym że Marqueza lubię za jazdę to lubię go też za szacunek do Rossiego i że się bardzo lubią.

Daniego też lubię ale on nie będzie majstrem, Lorek cały czas na przedzie a Dani ani razu nie zaryzykował i nie próbował go jakoś objechać tempo uważam że również nie było za wysokie spodziewałem się dużo laps w przedziale 1,42 (Adam też to zasugerował). Vale najlepszy występ po Losail ale strata około 0,2-0,3 w treningach (nie w kwalifikacjach bo to inna bajka) jest widoczną stratą w wyścigu. Kiedyś takie straty (lata 90 połowa 2000) w wyścigu nie miały by znaczenia (i Rossi jest niestety w tych czasach) teraz kosmici napierd... powtarzalnie i nie ma na to siły. Tak jak pisałem Misano jest wielką nadzieją Rossiego na wygranie. :cool:

Co do Ducati to uważam że oni nadal błądzą i nie wiedzą o co kaman co innego 1 lap co innego wyścig. :wink:

Wyścigi fajne ale jak widziałem czyhającego Bautistę to serce miałem w gardle sama mina Jarwisa mówiła sama za siebie.

Kiedyś pisałem o tym że Vale nie robi postępów i pisałem o tym że może piszę „może” to być wina jednak mechaników. Grześ coś dzisiaj o tym wspomniał, może czas na zmiany myślę że taki Gikulon ten z tech 3 ten doktor z filmu powrót do przyszłości :) ;) by się może Rossiemu przydał. :)

Przecież starszych trzeba mocniej wspierać i pomagać. :)

A colin czego się najadł, miałem nadzieję że ten stary pryk stanie na najwyższym stopniu kierowców CRT, przydałby mu się taki zastrzyk

 

w teksański zad. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...