Skocz do zawartości

MotoGP - sezon 2013


piórko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

MotoGP to nie tylko wyścigi. A poza tym - jak kogoś aspekt komentarza nie interesuje - nie musi czytać, a już na pewno udzielać się w tej części tematu. Natomiast fajnie byłoby, gdyby uwagi odnoszące się nie do kogoś osobiście, ale do tego co i jak robi, były traktowane raczej jako konstruktywna krytyka, a nie chęć dokuczenia komuś. Ale widać o to trudno.

MatMax zresztą dobrze opisał to, co również ja czuję...

 

A odnośnie samych wyścigów (Rossi ciekawie mówi o swojej jeździe i warto posłuchać Jarvis'a - chyba faktycznie poprawili przód motocykla):

 

http://www.motogp.com/en/videos/2013/The+Doctor+Back+on+top+of+the+world

Edytowane przez piórko

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie Yamaha to chyba jest mega szczęśliwa że Rossi wrócił (on sam też oczywiście) bo mają realne szanse zdobyć potrójną koronę jak poprzednio. Widać Jorge i Vale tworzą świetny duet Ben jednak tego nie ogarniał (pyzatym ten nieustanny pech Bena na Yamasze- widać że go nie kochała).:)

Ja jakoś zawsze miałem sentyment do Yamahy kiedyś jak wsiadłem na 600RR to jakoś nie czułem się komfortowo. Yamaha goooo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy tekst Vale - "Jeździłem dokładnie tak samo w zeszłym roku, ale przyjeżdżałem 30 sekund później" :D

 

To jest jednocześnie zabawne i smutne. Może właśnie dlatego z Ducati wyszło jak wyszło ;) ?

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czyja to wina Valdka czy Ducati. Kto/co się powinno zmienić/dopasować - motocykl czy jeździec..?

Valdek już odnosił sukcesy, wiec ma mandat by twierdzić, że jego technika jest skuteczna.

Z drugiej strony pewnie szybko mnie ktoś skontruje, że Ducati pod Kamieniarzem również...

 

Nie wiem, fakt jest taki, ze Valdek + Yamaha = ciekawe wyścigi i więcej emocji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spoko, trochę żart :) , Ducati w GP to bida i nędza (chociaż ostatnio to i nawet w SBK...). Pytanie tylko czy słuszne było odejście od koncepcji "karbonowej" na rzecz przystosowywania sprzętu pod Rossiego co i tak nie przynosiło efektów. Może lepiej było brnąć w unikalną kontrukcję .... Ale spoko, już nie zaśmiecam tematu :) .

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wam, ale dla mnie najfajniejszy widok to pudło w motoGP - kiedy ostatni raz widzieliście tyle radości i WSPÓLNEJ sympatii całej ekipy na pudle? Żadnego zamkniętego w sobie Pedrosy, czy Lorenzo... żadnej napinki, krzywych uśmiechów. Wreszcie trzech gości którzy naprawdę dobrze się bawili :buttrock:

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...