Skocz do zawartości

MotoGP - sezon 2013


piórko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde cos wolne te Yamaha'y

 

Bradel prezd Rossim

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh marquez to jest szatan bedzie mistrzostwo

.

 

Calkiem mozliwe, tyle, ze mistrzostwa nie zdobywa sie na jednym wyscigu i ze nie zgruzuje.

 

Umiejetnosci ma, niema dwoch zdan.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ten tor ... beznadziejny

Niby dużo technicznych zakrętów i bardzo zróżnicowany, ale jak przyszło co do czego w wyścigu to wyglądało to jak nascar. Równie dużo emocji miałbym gdybym, zamiast tracić czas na wyścig po prostu zajrzał w tabele wyników. Nawet w moto2 wiałoby nudą gdyby nie świetna postawa Kalio i rajd Rabata na podium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, moim zdaniem ten tor jest beznadziejny do ścigania. Jedyna okazja do wyprzedania to na końcu tych długich prostych. Tor kręty jak… w hu.... z nim.

Co do Rossiego. Mick mnie trochę zdziwił tą wypowiedziom o Rossim że się mistrz rozmienia na drobne. Hmm.

Jeszcze dwa tygodnie temu pomimo ze nie wygrał wyścigu był bohaterem bo dał niesamowity spektakl tak jak zawsze. Kto się długo interesuje wyścigami motogp wie doskonale na jakich torach Rossi sobie nie radzi i stąd te problemy (np. tor Silwerston). On ma w tym roku dać kilka fajnych spektakli tak jak dwa tygodnie temu i walczyć od czasu do czasu o najlepsze miejsce na podium on nie musi wygrać mistrzostwa on już to zrobił wiele razy.

Widać też jak mocno należy pracować na tym torze ciałem (przerzucać moto z lewa na prawo dla mnie szok), a wiemy że młodzieniaszkiem on nie jest i stąd również tyle problemów.

Wyprzedzanie Pedrosy przez Marqueza to prawdziwy majstersztyk nie sądzę tak jak Mick że Dani tam odpuścił żeby przyjrzeć się linii Marqueza, nie robi się czegoś takiego na takich winklach. Z resztą Dani doskonale wiedział że jak on wyjdzie przed niego to już raczej pozamiatane, no i tak było bo chłopak nie podjął żadnej próby wyprzedzenia kolegi z zespołu.;)

Lorek kolejny raz mnie zadziwił jest najmocniejszy w stawce i tak jak wcześniej obstawiałem pierwszą piątkę na koniec mistrzostw to nadal podtrzymuję.:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...