Skocz do zawartości

MotoGP - sezon 2013


piórko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

SBK faktycznie gówniane. Mistrz wygrywa z V-ce Mistrzem o 0,5 pkt w klasyfikacji generalnej, walka do ostatnich okrążeń sezonu.

W GP tytuły porozdawane na 3 rundy przed końcem, w blasku fleszy. Nie no k....a, jest konkret :) .

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejting miedzy kultystami Rossiego i reszta jest fundamentem dzialu tego forum. To sie Ernest nie zmieni. W kazdym razie wszystko z dystansem :) .

Daruj sobie te uwagi prosze Cie, moze zajmij sie lepiej swoimi dziecmi jesli je masz. A jesli nie masz to tym bardziej nie badz smieszny

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sikor, to chyba źle to widzisz.

Ja nigdy nie ukrywałam i nie ukrywam, że jestem fanką Rossi'ego. Lubię go nie tylko za tytuły i wygrane, które ma , ale także za to, że potrafi przegrywać i przyznawać się do błędów. Niewielu to umie.

mimo to, co też podkreślałam, szanuję wyniki Stonera czy Lorenzo, choć ich nie lubię.

Jest w tym coś złego? Każdy ma swoje preferencje i chyba to nic złego o nich pisać na tym forum. Ale fakt, coraz mniej się chce...

Edytowane przez piórko

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej sory ale pierdolita, wiadomo że WSBK bije MotoGP na łeb - na szyję. I tutaj Sikor ma rację, walka do OSTATNIEGO WYŚCIGU !!!

 

I tytuł o 0,5 pkt... kto takie cos w GP pamięta ?

 

Piórko wiadomo że można byc fanem kogo sie chce ale to nie ma nic do rzeczy, sam Rossi mówił że motogp jest z dupy i nudne jak flaki z gównem :)

Czym tam sie podniecac? Teraz owszem - cos sie bedzie działo w 1wszej 5tce napewno, mysle ze bedzie zajebiscie. Ale ogólnie to nie było szału w zeszłym roku. Każdy wyścig to procesja, pomijając kilka walk Lorka i Pedrosy.

 

Co nie zmienia faktu że jak ktoś naprawdę kocha WYŚCIGI to obejrzy i motogp i wsbk bo to piękny sport :)

a jak ktoś kocha ROSSIEGO to ogląda Rossiego ;)

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rinas ale ty widzę również nie rozumiesz. To nie chodzi o to że WSBK jest gówniane a MotoGp super czy też odwrotnie. Ani Piórko ani ernest tego nie napisali ale łączyć dzieciaki czy też ma czy nie ma nie wiem nie znam kolegi (ernesta) to lekka przesada. Ja ma trójkę ale jeśli ktoś by mi coś takiego powiedział to na żywo w mor... przypier.... . O czym kur... Wy piszecie.

Faktem jest że WSBK jest lepsze widowiskowo od kilku lat, faktem jest to że Rossi jest niesamowitym fajerem i mistrzem w każdym calu a Stoner jest super riderem i również mistrzem itp.

Pierdolita Rinas to wy nikt inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jak MatMax napisał - nic tak nie wkurza, jak takie aroganckie wycieczki, jakie wobec Ernesta uskutecznił Sikor. Możemy się różnić i się różnimy. Ale to nie oznacza, że można komuś wyjeżdżać z jakimiś tekstami "od czapy". Ale cóż, to świadczy o tym, kto takich "argumentów" używa.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej sory ale pierdolita, wiadomo że WSBK bije MotoGP na łeb - na szyję.

mówisz poważnie czy się zbijasz? mam wrażenie że poważnie więc Ogarnij się...

to tak jakbym powiedział że Formuła2 bije na łeb F1 bo się więcej dzieje-tylko że każdy zawodnik z F1 mogłby zdobyć mistrzostwo F2 w połowie sezonu. To tak jak porównywać Puchary Europiejskie z Ligą Mistrzów. Przecież to całkowity debilizm jeśli mówimy o ludziach co niby na czymś się znają...

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak jakbym powiedział że Formuła2 bije na łeb F1 bo się więcej dzieje-tylko że każdy zawodnik z F1 mogłby zdobyć mistrzostwo F2 w połowie sezonu

 

No no... jak ekipa Grandys Duo przyjechała do Białej Podlaskiej, to dostali w dupę. A podobno najlepszy zespół wyścigowy w Polsce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...