Skocz do zawartości

MotoGP - sezon 2013


piórko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że to nie stricte o MotoGP, ale... nieśmiało wraca klasa 500. Jest to związane z dodaniem nowej kategorii prawa jazdy A2 (motocykle o mocy max 35 kW). Jako pierwsza oczywiście atakuje Honda z modelem CBR500R, która będzie oficjalnym dostawcą moturów do młodzieżowego pucharu (wiek 14-19 lat). Nagroda jest fajna - miejsce na fabrycznej Superstock 600 teamu Hondy w Mistrzostwach Europy w 2014. Jak ktoś ma dziecko w tym wieku, to może to być dobra inwestycja :)

 

Puchar 500 ma być organizowany przy okazji wybranych rund pucharu Superbike rozgrywanych na terenie Europy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widzę ja rybak z Australii będzie pisał głupoty jak Rossiemu nie wyjdzie sezon a jak mu się uda to będzie pisał że wygrywa bo jego nie ma.

 

He, he, przeciez zawsze moze wrocic, pytanie tylko czy bedzie chcial, bogdy wtedy nie wygra, to faktycznie, zostanie wtedy dupa stulecia.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednocześnie Barbera pochylił głowę przed kończącym w tym roku karierę Caseyem Stonerem: „Każdy, kto dosiadał Ducati, mógł obejrzeć telemetrię Stonera i pomyśleć ‚pojadę tak jak on’, ale to niemożliwe – przyznał Hiszpan. – Używał bardzo mało kontroli trakcji, ale to, co robił z hamulcami, dla mnie jest niemożliwe do powtórzenia. Hamował tyłem w środku zakrętu, jednocześnie mocno dodając gazu. Potem puszczał hamulec, wykorzystując dodatkową trakcję na wyjściu.”

 

http://motormania.com.pl/sport/motogp/motogp-i-world-superbike-zima-w-wyscigach-tydzien-4/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widzę ja rybak z Australii

 

Zastanawiam się jak długo jeszcze po odejściu Stonera jego hejterzy nadal będą karmić potworki w swoich głowach.

 

Przy okazji - znalezione w internetach: instalacja pt. Big Bang w galerii sztuki w Ipswich w Australii, inspirowana hondą Micka Doohana.

 

 

 

7946.jpg

 

60078_503113413043839_1963681981_n.jpgMotorcycle-Art-Sculpture-of-Mick-Doohans-Honda-NSR500-1-540x403.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już się cieszę z wódki hehe od rana na bogato a do 24 daleko idę się bawić z żoną i dzieciakami. Żonę już prawie przekonałem do występów jako amator oczywiście, w Poznaniu ale prawie to nie znaczy na 100% jeszcze długa droga przede mną. Szczęśliwego Yuby 2013

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...