Skocz do zawartości

Nie za drogi kask z zapięciem DD


Rekomendowane odpowiedzi

Ten jest z włókna, więc mu to nie grozi. Widziałem włókno osobiście, śruba od bagażnika przebiła się przez lakier podczas transportu kasku w kufrze :).

Tylko licz się z niepewnością rozmiaru, mierzyłem M i taki zamówiłem a okazało się że był ciaśniejszy (punktowo). Dlatego raczej szukaj w kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie jest to czasem mit rozpowszechniany przed sprzedawców? Bo już słyszałem, że kaski z UK są "gorsze", ale wychodzi, że są gorsze tylko dlatego, że są tańsze. Znajomy ma Shoei'a z USA i kask na jego głowie leży doskonale, zresztą może się sam wypowie. Do tego dostał grafikę, której w Europie próżno szukać. Ja w UK kupiłem Shoei'a za 1200 zł z grafiką, w Polsce identyczny model 1800 i to teraz, przed zimą... :dry:

 

Taki sam mit jak to że SC57 piją olej a S1000RR wybuchają 20 km po opuszczeniu salonu, tak jak setki innych miejskich legend :).

 

Arcer, dzięki za opinię, Twoja jest akurat bardzo wartościowa bo widać że na akcesoriach i wyposażeniu się znasz :)

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź pod uwagę wypowiedź Shermana, ja jeżdżę turystycznie a on bardziej sportowo, więc to też ma znaczenie przy budowaniu opinii. Rozważ w ogóle Shoei, teraz naprawdę można wyrwać dobre okazje. W razie czego zajrzyj w link w podpisie i pisz PW, służę pomocą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Limo, kaski, które są tańsze, a nie jest to shit - HJC. Produkt na dobrym poziomie, sam używam od kilku miesięcy R-PHA 10 i jestem bardzo z niego zadowolony. To jest górna półka sportowa tej marki, do tego w drogim (w Polsce :) ) malowaniu, wyniósł mnie 1700 zł z przesyłką z UK (bez żadnych promocji, po prostu regularna cena).

Zapięcia DD zaczynają się od sporo niższych modeli, nawet połowę tańszych, także poszperaj.

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kbc Tarmac (ja mam) i KBC vr-1x (kumpel ma) też mają zapięcia DD. Ja z kasku jestem zadowolony, z tym że jeżdżę w nim max 130km/h (szybciej moto nie daje rady ;) ).Szybka fakt, potrafi zaparować, ale jest na niej mocowanie do pinlocka. Kolega z swojego kasku również jest zadowolony, a on jeździ z większymi prędkościami (gsxr 750) i ostro trenuje gymkhanę, w której też się można napocić mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy R-PHA10 w wersji PLUS jest już dostępny w Polsce?

 

Jadę we wtorek na spotkanie z importerem HJC na PL. Dowiem się, acz sądzę że wejdzie, bo też już o nim słyszałem. Wiem jedynie, że COŚ szykują, ale CO dowiem się będąc u nich.

 

Sam jeżdżę od jakichś 5-sezonów w HJC HQ1 (poprzednik R-PHA). Są to kaski stricte sportowe. Nie są ciche, gdyż nie takie są ich założenia. Są super aerodynamiczne, mają świetną wentylację, bardzo wygodny środek i są bardzo lekkie.

 

Sprzedaję kaski tej marki od kilku lat i jako sprzedawca też jestem z nich zadowolony, gdyż reklamacji przez te lata miałem zaledwie TRZY.

R-PHA-10 jest teraz w kilku malowaniach w mega wyprzedażach. Replika Ben-Spies np. z 1789zł przeceniona jest na 1100zł :) a niektóre modele z malowaniami nie-limitowanymi zeszły z ceny z 1500zł, do kwoty poniżej 1000zł... To są dopiero wyprzedaże :D Szkoda tylko, że rozmiary przebrane i zostały końcówki serii... Ale zawsze można się załapać :)

Pytania? Walcie :lalag:

 

Pozdro

Poszukujesz ubioru, części eksploatacyjnych?

Zapraszam -> http://www.facebook.com/bimoto

http://moto.allegro....hp?us_id=681059

11111lyo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jeżdżę od jakichś 5-sezonów w HJC HQ1 (poprzednik R-PHA). Są to kaski stricte sportowe. Nie są ciche, gdyż nie takie są ich założenia. Są super aerodynamiczne, mają świetną wentylację, bardzo wygodny środek i są bardzo lekkie.

Pozdro

 

Potwierdzam w 100% jako użytkownik R-PHA 10 (masa 1200 g!), replika Bena Spiesa, powiem Wam, że nawet pecha od Spiesa przynosi ten kask :D , także wypas.

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...