Skocz do zawartości

Zdradziłem Yamahe dla Hondy...


lukasz-2211
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczeło się niewinnie od szarych,jesiennych wieczorów przed kompem. Z uwagi na pracę i zamiłowanie odniośnie tematów motoryzacji dla zabicia nudy oczywiście...otomoto i Allegro :)

Od dawna zauroczyła mnie Honda,a głównie VFR. Był też pomysł PC800,ale spalił na panewce!

Moim oczom ukazało się ogłoszenie z okolic...rok 93,przebieg mały i podejrzany na poczatku,lecz ze zdjęć zachęcający do oględzin. Przeglądam dalej i znalazłem jeszcze jedno w podobnej cenie...rok 97,przebieg podobny. Aż mi sie oczy zaświeciły!!!

Moja kochana żona to zauważyła i po dłuższej rozmowie sama popchneła mnie w kierunku kupna widząc jak bardzo przyjemność sprawiają mi dwa kółka. Nie myśląć za dużo tel. do kumpeli (ma CB500),póżniej do szefa po busa i w niedziele w trase.

Zajeżdżamy na pierwszą: wszystko wydaje się fajnie,przebieg jednak odzwierciedlony z stanie,koleś gada z sensem. Na drugą nie daleko wiec jedziemy. Na miejscu okazało się że to tylko zdjęcia - moto z pod chmurki z Anglii,zaśniedziały,zerdzewiały. Nawet jazda próbna nie udana bo zblokowało zacisk z przodu,po prostu porażka. Więc powrót do pierwszej,jazda próbna,dobiecie ceny i Zielona Hania wraca na pace do mego garażu :biggrin:

Wyczyściłem,dopieściłem szczegóły i dzisiaj pierwsze metry na osiedlu choc jeszcze bez numerków...i powiem szczerze - sama jedzie :biggrin:

Może niektórym te pare tysięcy to nic,ale dla mnie to większa inwestycja tym bardziej że trafiona w pełni - jak na przesiadke ze starszej XJ600 to przepaść!!!

 

Pewnie niektórych zanudze tymi opowiadaniami, lecz musiałem sie podzielić swoją radością.

 

Lewa w górę i do zobaczenia na zlotach :crossy:

post-47704-0-87842000-1353875929_thumb.jpg

post-47704-0-67353400-1353875940_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje - na fotkach robi wrażenie

sam się swojego czasu wahałem pomiędzy właśnie vfr rc36 a st1100 - wybór jednak padł na paneuropę

swoją drogą rc36 najbardziej z vfr-ek mi się podoba

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ale zdrajca jesteś i tyle :P

 

Sory...ale miło bedę wspominał XJte :rolleyes:

Co do wrażeń to raczej zapowiada się na nowo nauka jazdy - konstrukcja podwozia zupełnie inna,a charakterystyka silnika tym bardziej. Bardzo duża róznica co do 4rzędu.

Tyle ze szczerze mi sie spodobało i sądzę że na wiosne z każdą jazdą bedzie większy banan na twarzy.

 

Dzięki za miłe słowa!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję z zakupu V4.

Wyglada na dobrą sztukę

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...