Skocz do zawartości

wahacz kx 250 91r. - PROBLEM


Rekomendowane odpowiedzi

Jedna z aukcji zawiera informacje, że łożyska pasują do modeli wypisanych poniżej. Przeszukaj Allegro za tymi wahaczami i może coś dobierzesz. KX125 z tych samych lat prawie na pewno się nada i bardzo możliwe, że KDX też ma to samo. KLX to czteropaki więc szansa jest taka sobie, że podejdzie.

KDX 200 (1986-1994)

KDX 250 (1991-1994)

KLX 250 (1994-1996)

KLX 250S (2006-2010)

KLX 300R (1997-2007)

KX 125 (1986-1991)

KX 250 (1986-1991)

KX 500 (1986-2004)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wszystko jasne. Wahacz już zamówiony (200zl razem z przesyłką). Spasował z kx 500 87r.

Shinigami dzięki za pomoc:D

 

Mam jeszcze jedno pytanko. Mam strasznie niska kompresje 6atmosfer tylko;/ Mimo tego moto pali prawie zawsze za pierwszym, nie ważne czy ciepły czy zimny. "Na oko" na cylindrze i tłoku nie ma żadnych rys. Jak myślicie tłok i pierścienie do wymiany czy może być jakiś inny problem??

Edytowane przez Piotr Wiśniewski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wszystko jasne. Wahacz już zamówiony (200zl razem z przesyłką). Spasował z kx 500 87r.

Shinigami dzięki za pomoc:D

 

Mam jeszcze jedno pytanko. Mam strasznie niska kompresje 6atmosfer tylko;/ Mimo tego moto pali prawie zawsze za pierwszym, nie ważne czy ciepły czy zimny. "Na oko" na cylindrze i tłoku nie ma żadnych rys. Jak myślicie tłok i pierścienie do wymiany czy może być jakiś inny problem??

 

podaj do cylindra 2 ccm oleju silnikowego i pomierz jeszcze raz a będziesz wiedział w jakim stanie masz pierścienie

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest wyczynówka, zmieniasz tłok co sezon lub co max 50mth czy jest kompresja czy jej nie ma

 

jeśli nie wiesz kiedy była robiona korba i dół to tez wypada ją wymienic, na nowym tłoku na wał działają większe sily, podmęczone łozyska rozlecą się zanim dotrzesz

Edytowane przez jjank
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...