Skocz do zawartości

WSBK 2013


songoku
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cisza w tym temacie bo WSBK jest dużo nudniejsze niż kilka lat wstecz (pierwszy wyścig jest tym dowodem, drugiego nie oglądałem).

Kibicowałem w tym sezonie Guintoliemu ale Syks w wyścigach jak i w kwalifikacjach był niesamowity z resztą po ostatnim sezonie faworyt był tylko jeden i nie zawiódł.

WSS było zajebi... a kolega na MV zrobił na mnie niesamowite wrażenie ale jednak większe zrobiła na mnie dziewczyna Lowesa, ale sztuka :) też bym chciał być szybkim kierowcą motocyklowym. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon Motogp jest zdecydowanie lepszy w tym roku niż WSBK. Kiedyś było inaczej i to WSBK niszczyło Motogp. Dla czego tak się stało nie wiem nie mam pojęcia, jedyne wytłumaczenie jest takie że większość marek odchodzi w niesamowitym tępię z tej klasy, przykład Yamaha (marka niesamowita z niesamowitą historią). Zastanawia mnie bardzo dobra postawa Kawasaki, a w ogóle w WSS ale sprawa jest jasna chłopaki z pod znaku K uciekli z motogp (tak samo powinni zrobić czerwoni z Ducati) i skupili się na klasie motocykli które w dużej mierze przypominają motocykle drogowe i już teraz każdy chce mieć nową 10 w garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kenan - M-A-S-A-K-R-A-T-O-R !!! piękna wola walki, piękny wyścig, tak walczą Mistrzowie !!! Widac że Lowes mimo że świetnym zawodnikiem jest, to ma dużo mocniejszy motocykl, mimo to - wygrało doświadczenie i stary lis. Przepiękny wyścig.

 

 

Nie wiem czy Cie dobrze zrozumiałem, Rinas, ale to właśnie Yamaha jest wolniejsza od konkurencji, co było widać doskonale w Monzy gdy Lowesa wyprzedzały wszystkie kawy na prostej startowej a on ich później objeżdżał po zewnętrznej w curva grande, to było coś pięknego :). To zdecydowanie mój ulubiony wyścig z tego sezonu.

 

W ogóle emocji w WSS zdecydowanie najwięcej, w porównaniu do SBK czy Motogp, praktycznie co wyścig była walka Lowesa i Sofuoglu na łokcie, czasem dosłownie. Piórko pisała że nie ogląda WSS bo to tylko 600ki czy coś w tym stylu (może coś pokręciłem), ale zdecydowanie jest czego żałować. Polecam choćby tą Monzę, siedziałem wtedy jak na szpilkach :D. Ale w Istambule też było tak samo, i praktycznie przez cały sezon tak się cięli, dla mnie rewelacja :).

 

Ciekawy byłem gdzie teraz Sam się przeniesie, spodziewałem się że pójdzie w ślady Crutchlowa czyli WSBK a potem Motogp, ale teraz widzę że idzie do Moto2, i to zdecydowanie najlepsze wyjście, bo jeśli odnajdzie się na takim motocyklu to potem będzie mu dużo łatwiej w Motogp jeśli będzie miał na tyle dobre wyniki żeby się przenieść.

 

A teraz jestem ciekawy co z Alexem :). Mam nadzieję że zastąpi brata w WSS, albo od razu do WSBK, ewentualnie też Moto2, byłoby ekstra :)

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alex miał trafić na motocykl CRT do zespołu PBM. Jak będzie? Zobaczymy, ale fajnie byłoby mieć kolejne uzdolnione rodzeństwo w Grand Prix :) .

 

Wszelkiego rodzaju Supersporty i Moto2 to najlepsze i najciekawsze klasy. To jednak prawda, że Lowes miał ciut gorszy sprzęt bo te Kawy to były prawdziwe wścieklizny, ale Sam był fenomelnalny przez cały sezon i ma zasłużony tytuł.

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...