Skocz do zawartości

WSBK 2013


songoku
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ostatnimi czasy zawodników zaatakowała plaga obojczykowa, tym razem S. Guintoli miał wypadek na rowerze i uszkodził obojczyk.

Francuz podjął jednak decyzję, że wystartuje podczas rundy w Moskwie choć jak dodał będzie to bardzo bolesna i trudna runda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie WSBK nastała błoga cisza a zapowiada się ciekawa runda na torze Pod Moskwą. Rozmawiałem przed chwilę z kolegą który pracuje dla jednego z zespołów i jest na miejscu - podobno po porannej rozgrzewce SBK zaczęło padać i zanosi się na deszczowe wyścigi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pechowy ten tor. Wszystko chyba było w tym wyścigu - wypadki, deszcz, zmiana opon, tasowanie. Nie wiem czy przepis o nie-przerywaniu wyścigu jest bezpieczny, widać że zawodnicy naprawdę dużo ryzykują i jadą do oporu na suchych...

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawsza na pewno :) tylko mi się wydaje, że mało bezpieczna dla kierowców, bo nikt nie odpuszcza... a jak by wszyscy musieli zmienic na mokre kapcie, to mniejsze ryzyko wysiadko... no ale w sumie to wyścigi anie szachy, jest ryzyko, jest zabawa!

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz czas na SSP - tu może być jeszcze ciekawiej - znacznie większa ilość zawodników. Mam nadzieję, że Lowes pokaże jak się lata na mokrej nawierzchni w końcu w UK to normalne warunki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dochodzę do wniosku, że taka forma jest ciekawsza dla widza. Bardzo ciekawa była sytuacja gdy Davies i Melandri zjechali na wymiany, potem jeszcze Badovini, a Baz został. Potem nagle 18 sekundowa przewaga Baza znikła w ciągu 1,5 okrążenia :D , Melandri zniszczył Daviesa, a Badoviniemu niewiele już zaczynało brakować do 2. miejsca ... Bardzo ciekawy wyścig. No i do tego eksplozja pieca w Kawasaki Sykes'a i moto w płomieniach, czegoś takiego nie widziałem :blink:

 

Komentarz w Eurosporcie PL jest tragiczny niestety, facet niewiele ogarnia co się na torze dzieje.

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...