Skocz do zawartości

Silnik CB650


przemek_n
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałem naklejaną z przodu na ramie, na odciągu do silnika...

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie, czy ktoś orientuje się może o dobrego mechanika w Łodzi lub okolicach?

Chciałbym oddać silnik na zrobienie dołu, wymianę łańcucha przeniesienia, wymianę pierścieni i porządny przegląd gaźników,
Postanowiłem wyremontować silnik, aby służył na lata, a że Honda okazuje się wredna i co chwila jakiś kwiatek, chciałbym, aby zajął się nią człowiek znający się na temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona nie jest wredna, tylko wiekowa, i pewnie zaniedbana przez poprzednich właścicieli... te motocykle (CB650, CB750, CB500, itd.) sa naprawdę dobrą konstrukcją, tylko ludzie nie dbają.... ;)

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieeem, wiem, od 2 miesiecy poprawiam balagan po poprzednim rzeźniku. Był wszędzie chyba, wiązka poplątana, czerwony silikon wszędzie. Na szczescie silikonu juz nie ma, elektryka ogarnieta (procz tego ze nagle stracila ladowanie i zaczela grzac sie kostka pod kanapa) glowica z nowymi stalowymi gwintami. Tylko jak mowie, chcialbym aby silnik byl zdrowiutki, a wtedy mozna bawic sie reszta detali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co się dzieje z dołem ?

jak robiłem swoją to dostałem wyraźną instrukcję żeby nie dotykać panewek, nie ma luzu czy niepokojących dźwięków = nie ruszać , jedynie wpadły nowe tłoki i łańcuchy i stalowe gwinty szpilek :)

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pali olej :) pierscienie juz leza i czekaja, lancuch jak sciagnalem miske olejowa wydawal sie luzny, a napinacz juz go mocniej napiac chyba nie chcial, a moto dosc mocno tlucze na wolnych obrotach, ponoc to wlasnie ten lancuch. Panewek nie bede ruszal chyba ze po rozebranii dolu okaze sie ze ich juz nie ma, ale wydaje mi sie, ze procz pierscieni i lancucha to cala zabawa z dolem. Oby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na pewno ten łańcuch. Znaczy, to źle brzmi jak łomota, ale silnik by spoko dalej chodził. Jakkolwiek dla kultury technicznej wypada wymienić :)

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pali olej :) pierscienie juz leza i czekaja, lancuch jak sciagnalem miske olejowa wydawal sie luzny, a napinacz juz go mocniej napiac chyba nie chcial, a moto dosc mocno tlucze na wolnych obrotach, ponoc to wlasnie ten lancuch. Panewek nie bede ruszal chyba ze po rozebranii dolu okaze sie ze ich juz nie ma, ale wydaje mi sie, ze procz pierscieni i lancucha to cala zabawa z dolem. Oby.

 

mimo wszystko jak moto ma mieć dożywocie to poszukałbym nowych tłoków, na jebaju można znaleźć oryginały w granicach 200zł za tłok z pierścieniami

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...