Skocz do zawartości

Jakie wartości podciśnień w gsxr???


DAN
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

GSXR 1100W 95r. wyczyściłem gaźniki, chciałem zsynchronizować ale każdy chodził inaczej wiec nie wiedziałem jakie ma być podciśnienie, patrze do serwisówki a tam wszystko podane ale wakuometry jakies z epoki kamienia mają z kulkami metalowymi wewnątrz rurek, a jedyne co jest napisane to że podciśnienie musi znajdować sie w połowie skali, ale wartoście nie podali oczywiscie.

jestem podłamany bo moto ledwo chodzi,żle się wkręca na obroty i w ogóle kopci na biało, potem to juz całkiem rozregulowałem je chyba bo nie chciała odpalić.NAszczęście udało mi się ustawić w miare że znowu odpala, no ale dalej nie wiem ile ustawić.W mojej starej 750 ustawiałem na 0,2 ale tutaj przy 0,2 to ledwo chodzi :P więc coś jest nie tak.

Jakby tego było mało to zauważyłem,że miedziana rurka wychodząca z góry gażnika a wchodząca prawie do komory pływakowej jest pęknięta ;) .Może uda się to zlutować???

I jeszcze jedno pytanie w starej gsxr podciśnieie do baku brał z gażnika a tutaj bierze z kroćca ssawnego łączącego gażnik z cylindrami.I pytanie czy przy ustawianiu gażników zaślepić te podciśnienie czy zostawic.

Na mój gust to raczej trzeba to zaślepić ale wole zapytać

Poratujcie dobrą radą :P

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W praktyce podciśnienia są w okolicy 0' date='20 do 0,25. Naważniejsze jest wyregulowanie równo - to podstawa. Sprawdź też czy masz odpowiednio (i jednnakowo) wykręcone śruby składu mieszanki na wolnych obrotach.

 

POzdro, Pawel[/quote']

Gażniki widać że nie były chyba od nowości ruszane także nawet nie tykam tych śrub ze składu mieszanki bo pewnie sa orginalnie jeszcze ustawione, a po ostatnim moto mam przykre doswiadczenia z tymi srubami, nic ide grzebać dalej, może w końcu zaskoczą na wszystkie równo.

3majcie się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

Mnie martwi jedna rzecz- to, że kopci na biało... taki dym przynosi mi tylko jeno na myśl-motocykl pali olej. Sprawdz ciśnienie na cylindrach, jeśli będzie za małe to masz nieszczelną komore spalania i wtedy będziesz miał problemy z ustawieniem podciśnienia na waku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...