Skocz do zawartości

Tanie i dobre buty off road / cross


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

"wsiadałem" w sklepie w buty o'neala i szczerze nie są one najlepszej jakości, materiały nieprzyjemnie, przemakalność duża, a i cena nie powala.

Trafiłem na allegro Gaerne GX-1 w dobrej cenie, prawie nówki i w porównaniu do O'neali jakość jest mega, a i w wodzie można postać kilkanaście minut bez przemakania.

 

co do o'neal, przymierzałem model jakiś tam Monster Energy za 700, a za swoje zapłaciłem 400.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę z wypowiedzią, że O'neale są kiepskiej jakości. Oczywiście, są buty o jakości o wiele wyższej (np Gore-texowe SIDI), ale też i ich cena jest o niebo wyższa.

Te są naprawdę niezłe za w sumie dość przyzwoite pieniądze:

http://allegro.pl/bu...2745879502.html

Edytowane przez Basia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

But terenowy żeby był wygodny musi mieć zawias, i tu nie ma gadania. Zainteresuj się tymi http://zoneparts.pl/...n-tx-z-zawiasem. Kolega w takich jeździ, i nieraz po całej niedzieli nie narzeka żeby go coś uciskało czy coś podobnego. Forma robi dobre buty, mimo że nie są tak lanserskie jak Alpinestarsy czy Sidi. Nie ma do nich problemu z częściami i naprawdę dają rade. Myślę że jak dobrze pogrzebiesz po necie to znajdziesz za 700 taki but. Tylko wcześniej koniecznie przymierz w jakimś sklepie na nodze bo numeracje są poj**ane dość.

Edytowane przez rafael
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również niezgadzam się na złe gadanie o firmie O'neal śmigałem przez jakiś czas ich w obuwiu i jak dla mnei wygode i normy jak i cenowo spełniają lepiej od shifta czy thora... Kolega Rafael podał dobry przykład ładnych butów mój ojciecśmiga w bardzo podobnych też firmy formy na zawiasie i bardzo je sobie chwali ; o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w 2006 roku kupiłem buty Forma, proste - bez zawiasów, metalowych klamr czy wyjmowanego środka i mam je do dziś! Dałem wtedy za nie cale 500 zl co w tamtym czasie wydawało mi się ze place za nie majątek, używam je do dziś, choć mam druga parę butów to jakoś nie mogę się ich pozbyć :)

Edytowane przez Katsumoto

Mika Ahola

1974 - 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Sam używam Fly Maverik , tylko że w malowaniu niebieskim i i ogólnie jest spoko, wytrzymałe i nie niszczą się. Jedyną wadą jest to, że ta blacha na czubku rdzewieje, ale spokojnie można odkręcić i pomalować.

 

http://motorafik.pl/p/1544/556/buty-fly-racing-maverik-czarne-cross-quad-atv-buty-off-road.html

Sklep motocyklowy - motorafik.pl

Kaski, odzież, akcesoria motocyklowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...