Skocz do zawartości

Nowy egzamin od 2013 na kat. A2 i A


ks-rider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No staaary, ale ja wiem, taki haczyk, tak było. I to nie skrzynka wódki na osobę, tylko cała grupa (wtedy można było zdawać wszędzie, poza WORDami, w tym przypadku było to wyasfaltowane boisko za szkołą) zrzuciła się i wszyscy mieli podpisane papierki. Dziwić się, że Polacy jeżdżą jak jeżdżą, skoro tak można było dostać papiery.

 

BTW Yuby to tutaj wzór kultury? No cóż, muszę przyznac, że troszkę odstaję od niego, nic na to nie poradzę.

 

Widzę, że niektórym otworzyłem oczy - musicie jakoś z tym żyć, prawko mógł do niedawna mieć w Polsce każdy, bez jakichkolwiek, podstawowych nawet umiejętności... Zresztą, ta osoba dachowała potem maluchem, więc raczej nie sprawdza się ten sposób na zdobywanie uprawnień.

531979.png- dziennik kosztów na spritmonitor.de

Moja Honda CB250N na Autocentrum.pl - ZAPRASZAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wiecie lepiej niż ja wiem, byliście tam, widzielicie, jesteście niczem bóg wszechmogący! Pozdrawiam was stąd, z ziemskiego padoła, radosnym machaniem ręki z... Nieważne z czym, możecie wierzyć, możecie nie, ryba mi to, nigdy nie miałem zapędów na proroka. Idę skorzystać ze swoich uprawnień, zdobytych już w legalny sposób - czasy się zmieniły, na szczęście, na lepsze. Bez odbioru, bo roboty w ch** a ja tu czas marnuję.

Edytowane przez Michał Mleczko

531979.png- dziennik kosztów na spritmonitor.de

Moja Honda CB250N na Autocentrum.pl - ZAPRASZAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Widzę, że niektórym otworzyłem oczy - musicie jakoś z tym żyć, prawko mógł do niedawna mieć w Polsce każdy, bez jakichkolwiek, podstawowych nawet umiejętności... Zresztą, ta osoba dachowała potem maluchem, więc raczej nie sprawdza się ten sposób na zdobywanie uprawnień.

 

Wg mnie, dzisiejszy poziom nauczania i egzaminowania jest raczej bliski zeru (w dużym uogólnieniu, oczywiście), podobnie jak poziom edukacji, co widać także u Ciebie.

Czy nie brałeś udziału w programie "Matura to bzdura"? Dobrze byś się tam wkomponował.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie, dzisiejszy poziom nauczania i egzaminowania jest raczej bliski zeru (w dużym uogólnieniu, oczywiście), podobnie jak poziom edukacji, co widać także u Ciebie.

 

Ja bym stwierdzil nieco inaczej poziom nauczania 30 % a egzamin na nieco wyzszym poziomien od nauczania.

 

Bedac w PL znajomy poprosil mnie abym dal jego corce lekcje. ( dziewczyna byla juz po jednym oblanym egzaminie ) wyjechalismy z wiochy na teren niezabudowany. O ile jeszcze rozgladala sie przy ustap pierszenstwa tak obrotu przez ramie przy prawoskrecie - zero. Wyjezdzamy za wioche, przed nami rowerzysta jadacy naprawde blisko prawej lini. Mialem wrazenie, ze ona wogole go nie widzi. Z naprzeciwka jedzie auto - wypadal by jezeli juz nnie lekko hamowac, to conajmniej sciagnac noge z gazu. Nie interweniuje do konca. Przeglad lustetek, ostrzejsze hamiwanie i integracja za kierownice polaczona z ominieciem rowerzysty - inaczej by go zgarnela. Po wjechaniu do miasta zero rozgladania, tak jakby miala konskie okulary. W miescie kilka interwencji ( czyli oblanie egzaminu ). Lustarka mozna bylo by jej odmontowac, bo po co ma pourywac.

 

U mnie musala by jeszcze z 15 godzin wyjezdzic, na dalsze jazdy nie bylo czasu, dostala kilka wskazowek i o dziwo zdala. Dla mnei swiadczy to rowniez o poziomie egzaminu = niewystarczajacy.

 

a wracając do tematu w naszym WORD-zie piszą że po 19.01 2013 na nowych zasadach, i co z tego że testy na starych 12.10 2012.a jak do jazdy minie 6m-cy to wszystko od nowa.

 

Potraktuj to jako dodatkowa szanse na przezycie, przynajmniej sie czegos nauczysz.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wracając do tematu w naszym WORD-zie piszą że po 19.01 2013 na nowych zasadach, i co z tego że testy na starych 12.10 2012.a jak do jazdy minie 6m-cy to wszystko od nowa.

na czas zawieszenia egzaminów praktycznych zawiesza się także bieg Twoich 6. miesięcy

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam prawko od 85 roku,

 

Powiem tak, najwieksze numery na egzaminie wywijaja wlasnie stare wygi - z regoly nei zatrzymuja sie na lini STOP'u tylko na wysokosci znaku :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zatrzymuję się tam gdzie dobrze wszystko widzę

 

He, he, tak jak powiedzialem, za to tez mozna oblac. :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu widać debilizm przepisów.

Nie masz zatrzymać się tam gdzie widzisz i masz możliwość oceniania możliwości włączenia się do ruchu, tylko tam gdzie drogowcy - często bezmyślnie namalowali linie.

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu widać debilizm przepisów.

Nie masz zatrzymać się tam gdzie widzisz i masz możliwość oceniania możliwości włączenia się do ruchu, tylko tam gdzie drogowcy - często bezmyślnie namalowali linie.

Czyli gdzie? Na środku skrzyżowania? Pragnę zaznaczyć, że linia zatrzymania jest malowana jak przedłużenie krawędzi jezdni poprzecznej. Jeśli linia jest niewidoczna (np teraz, w warunkach zimowych bardzo prawdopodobne), lub nie jest namalowana, to zatrzymujemy się w miejscu, z którego mamy dobrą widoczność, ale nie utrudniamy ruchu innym jego uczestnikom. Wystarczy uruchomić wyobraźnię i wyznaczyć sobie miejsce zatrzymania w miejscu przedłużenia krawędzi jezdni poprzecznej.

Pozdrawiam, Daniel Piecychna
Szkolenia motocyklowe w Lublinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...