Skocz do zawartości

Kradzież kawałka motocykla


atego815
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może już widzieliście na Wykopie, Fejsie, albo innych. Ale dla przestrogi i większego nagłośnienia wrzucam.

 

A tu wypowiedź naszego Kolegi, którego to spotkało.

Witam wszystkich,

 

w dniu wczorajszym zawinęli mi kierunkowskazy, na początku myślałem, że ktoś po złości wyrwał przechodząc obok moto (codziennie zostawiam go w tym samym miejscu pod pracą), jednak jak się okazało to inny motocyklista je sobie przywłaszczył.

 

Nie chodzi o odzyskanie straty (bo to śmieszne pieniądze) ale o sam fakt, że takie buractwo trzeba tępić, dlatego chociaż gościowi wstydu narobie.

 

Moto to chyba Kawasaki Ninja, nie wiem który rok, rejestracja GWE, cyfry nieczytelne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że jeśli ktoś widzi motocykliste w pełnym ubraniu, który kombinuje coś z moto, to nie zareaguje, bo myśli że to jego. (pomijam kogoś kto wie czyja to maszyna)

 

Nie mówie już o kradzieży całego motocykla. Będzie go pchał i jeszcze zapyta przechodnia czy mu nie pomoże, bo aku padło i musi zapchać i wsadzić na busa kumpla. A człowieczyna niewinny pomoże zajumać i jeszcze pożyczy szerokiej drogi ;)

Dlaczego na świecie żył i czego chciał, dokąd dążył, komu służył - sam nie wiedział. Służył stepom, wichrom, wojnie, miłości i własnej fantazji.

 

 

Primum non nocere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jakiś szczoch na NSR-ce. I tak mu tłok niedługo ebnie i bedzie musiał głąb wyrzygać 2 tysie za nowy zestaw :laugh:

Zawsze to jakies pocieszenie .

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...