Skocz do zawartości

Triumph Tiger 1200 Explorer vs Ducati Multistrada 1200


Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam 173 cm wzrostu ale nie widzę problemu ze sprzętami, co mają nawet w siodle 91 cm( pod warunkiem odpowiedniej wagi motocykla), a na Multince 1200 siadałem bez problemu... ale uwaga na Moto Guzzi Stelvio ni chu chu, prawdopodobnie przez szerokość jego kanapy, nie pomogło max. zmiękczenie, na dodatek jest to dość ciężke żelastwo, podczas nieprzewidzianego podparcia, groziłoby kontuzją, lub spektakularną przewrotką..Triumphowi bliżej z masą do M-G, więc problemy podparciowe będą podobne..

Pozdr. J-999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wczoraj popełniliśmy trasę :

Rych - 999 R

Craig - Ryśkowa Ducati Multi 1200 S okufrzona

Wojtek - Walkiria 1500

ja - 999 Mono

 

Multistrada dawała radę z Superbikami a miejscami było grubooo, oraz składania na mokrym ( było miejscami deszczowo), żaden kufer w Milti nie odpadł, silnik nie wybuchł, olejem nie zarzygał opony ( Craig lepiej jeździł od nas, ale nie dziwne, ponieważ ścigał się w latach 70 i 80 na teraz powiedzielibyśmy Superbikach), jedynie na co narzekał to wysokość szyby, ale nie zauważył, że była ustawiona w najniższym położeniu, a Craig jest wyższy ode mnie , ale za to chudszy ( hehehe), mimo wieku 58 lat ma 68 kg, a ja 70... no i chyba jak wróci do Kanady kupi u siebie Multinkę, jest po prostu zachwycony...w tą niedzielę kolejna przejażdżka...

Pozdr. J-999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że większość osób które miały okazje przejechać się na Multi dalej niż 20km jest zaskoczona a czasem wręcz zadziwiona tym koniem. Jedyne na co ludzie narzekają to cena. Może to co napisze to objaw próżności ale mnie cieszy, że cena jest jaka jest bo nie często spotykam inną Multi na drodze.

 

Niewątpliwie MTS1200 to jedna z lepszych konstrukcji w swojej klasie, choć straszna pijaczka z niej. Wczoraj musiałem wybrać się w trasę Gdańsk - Mińsk Maz - Gdańsk. Dodam, że w drodze powrotnej zahaczyliśmy o najlepsza rybkę na świecie w Jadwisinie pod Serockiem i tak na podróż wypadły cztery tankowania.

Mimo, że wskaźnik paliwa opada w tempie nieprawdopodobnym to jazda na Multi to czysta niczym nie zmącona przyjemność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...