Skocz do zawartości

Ćwiczenia "między torami".


marcinrednose
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ w pobliżu Warszawy nie ma toru, choćby kartingu, na który można wyskoczyć po pracy, fajnie by było poćwiczyć coś na ulicy, albo parkingu pod centrum hadlowym. Problem w tym, że na parkingu to można pokręcić ósemki a na drodze ...nie wiem co, ale na pewno nie zakręty.Może niesłusznie, ale ósemki mnie nudzą i nie wiem czy dadzą cokolwiek oprócz wypalonego paliwa, a jak jade na ulice to zwyczajnie nie mam pomysłu co robić.

 

Co robić między wyjazdem na karting (średnio raz na 2 tygodnie) lub na tor (kilka razy w roku - taki plan)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pomiędzy wyjazdami pije wódkę, spotykam się z dupeczkami i wspólnie ćwiczymy dosiad oraz zejście na dwa kolana.

 

:):) :):) :):)

Panowie ogarnijcie się. Serio pytam. Coś ... cokolwiek...

Edytowane przez marcinrednose
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin chodź na wódkę to ja Ci trening rozpiszę.

A o jakie ćwiczenia pytasz?

Yuby od wódki nie stronię, właśnie jestem w trakcie treningu. Co do "treningu" to chciał bym coś poćwiczyć pomiędzy jazdami na kartingu (w niedalekiej przysżlości na torze), ale nie wiem co???????????????? Nie wiem nawet czy można cokolwieć poćwiczyć co się przyda na torze ?????

 

Podobno jak ktoś ma swój samochód, to wcale nie znaczy, że czasem nie lubi się przejechać taksówką ;)

Człowieku jak to zobaczy jakas feministka to masz prze...bane.

 

kupuj endurasa i do lasu

 

To jest myśl, ale na moto i nowy strój w tym sezonie nie wyrobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...