Skocz do zawartości

Przy gwałtownym dodaniu gazu motor gaśnie!!!


Grzegorz Górny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wrażenie, że nie rozróżniasz jednego od drugiego.

Gwarancja w bardzo dużym uproszczeniu oznacza, że sprzedający zobowiązuje się bezpłatnie usunąć usterkę a jeśli jest to niemożliwe to powinien zaproponować inną korzystną opcję a opcji jest zbyt wiele żeby rozpisać.

Przegląd okresowy gwarancyjny owszem jest płatny ale płacisz za to, że wykwalifikowany mechanik (przynajmniej taki powinien być) wyreguluje, sprawdzi lub przy większych przebiegach naprawi sprzęt a ty utrzymasz gwarancję.

Naprawa którą ty sam przeprowadzasz narusza gwarancje i jak już wspomniałem mogą Cię wtedy zwyczajnie olać.

Potem są jeszcze przeglądy pogwarancyjne ale to Cię teraz nie interesuje.

Edytowane przez Shinigami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

wrocilem z przegladu i jest jeszcze gorzej. Mechanik powiedzial ze to niue jest rasowy motor zeby odrazu gazowal... aha i motor stracil na przyspieszeniu i v-max. Po prostu teraz motor jedzie jak czolg... kawal skur**ysyna z tego palanta. Moze wiece czy moze on mi cos zaj*bal z motor np. modul podmienil albo co.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zipp pro 50.

Wrocilem z przegladu i jest jeszcze gorzej. Mechanik powiedzial ze to nie jest rasowy motor zeby odrazu gazowal, bo gdy nagle dodawalem gazu na biegu jalowym to sie dusil i gasil. Przed przegladem jeszcze lepszy byl v max i przyspieszenie.

A po przegladzie motor stracil na przyspieszeniu i v-max. Po prostu teraz motor jedzie jak czolg... kawal skur**ysyna z tego palanta (mechanika). tak samo z zarowkami, switala byly pozamieniane czyli po lewej dlugie a po prawej kroteki... i moj tata przy tym zasranym mechaniku zrobil w 10 min tak jak byc powinno Moze wiecie czy moze on mi cos zaj*bal z motoru np. modul podmienil albo co.? Blagam ratujcie. Wiecej nie dam obcemu gnojowi motoru do robienia ktory sie nie zna, ale blagam was, pomozcie mi rozwiazac ten problem dlaczego stracil na v max i przyspieszeniu. Przejechane mam 304 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie założyłeś trzy topiki o tym samym.W jednym dostałes parę odpowiedzi i je poprostu zlałeś.

Na początek poczytaj sobie jak działa gaźnik a jak jesteś leniwy to płać i płacz.

Nie napisałeś jaki masz typ gaźnika-podejrzewam że masz PD18J więc jak już napisałem wcześniej takie pompowanie zalewa bo ten gaźnik ma pompkę przyśpieczenia, 2 takty mają zreguły muła na "dole".

Pozatym naprawa zdalna motoru bez osłuchu i patrzenia jak reaguje na pewne zmiany to jak kazać ślepemu znaleść igłe w stogu siana.

p.s.

sprawdź czy wszystkie połaczenia od filtra powietrza są szczelne,wywal filtr powietrza (najprawdopodobniej wkład z gąbki) i się przejedź i napisz czy sa jakieś zmiany.

Edytowane przez proxma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...