Skocz do zawartości

BORKI 2012!! Spotkanie Forumowe - Wolę Borki od Majorki


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bez przesady. Pojeździłem nim trochę, ale szczerze mówiąc nie ufam sobie w tej branży. Kupno na podstawie fotek niewiele by zmieniło, a w weekend ciężko znaleźć mechanika do sprawdzenia zakupu. Z drugiej strony gdybym zwlekał, to pewno odłożyłbym zakup do przyszłego roku a potem do nigdy. Gdyby nie to, że w niedzielę nie pracują banki to już bym go przywiózł, ale dopiero w czwartek będę mógł się po niego wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co, jest to chyba zgodne z prawem?

he he

masz jakis problem?

 

Bez przesady. Pojeździłem nim trochę, ale szczerze mówiąc nie ufam sobie w tej branży. Kupno na podstawie fotek niewiele by zmieniło, a w weekend ciężko znaleźć mechanika do sprawdzenia zakupu. Z drugiej strony gdybym zwlekał, to pewno odłożyłbym zakup do przyszłego roku a potem do nigdy. Gdyby nie to, że w niedzielę nie pracują banki to już bym go przywiózł, ale dopiero w czwartek będę mógł się po niego wybrać.

mam nadzieje ze jest ok

i ze GS sie znajdzie

to bedzie dla zony

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...z tego co pamiętam z disko-błysko (na które się wbiliśmy i finalnie przejeliśmy :D ) z zeszłego roku ...to (wnioskując po rozwieszonej reklamie) ...didżej był z tomaszowa mazowieckiego ... :D ...chyba ten: http://www.djtomaszow.pl/ ...kurde srogo :D

 

 

...my z brajdakiem kombinujemy coby wpaść na pt-sb .......ale mamy wesele kuzyna w sobotę i małej wiary jestem coby się udało...

 

pozdr,

w

Wesele powiadasz .... kuzyna powiadasz ....

 

...tematu komunii jeszcze nie miałem na korepetycjach u Klodzia :D ...ale chrzciny już za pasem :D :D :D ... :D

 

pozdr,

w

Komunia za Rok ..... 12 Maja :D

 

Bandytom w Borkach łamią się klamki albo padają sprzęgła.

Nie klamki a końcówki klamek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urodzinowo z okazji wejścia w wiek chrystusowy polejesz wszystkim napotkanym na swej drodze w Borkach :]

<seryjna kolekcjonerka>

 

Moja małpa wie jak naprawdę ze mną jest

Patrzy w oczy tak, jakby znała mnie od lat

Kiedy jest mi źle, opowiada różne dziwne historie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...