Skocz do zawartości

Lancuch rozrzadu w GSX600F


Paweli
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie moze Wy mi pomozecie, poniewaz w dwuch serwisach mowia, ze to raczej nie lancuch ale moga mi wymienic.. Otoz w moim moto 2000r. 45 tys km. Slychac tylko podczas jazdy w zakresie obrotow okolo 6-7 tys glosne halasowanie gdzies z przodu, dzwonienie takie szuranie metaliczne... Moje pytanie brzmi jak w tych silnikach objawia sie lancuszek wlasnie w jakimzakresie, czy poedczas postoju powinno byc go slychac? Dodam jeszcze ze pojawia sie to juz na rozgrzanym oleju. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. no własnbie nie mam juz pomysłów..wszystkie plastiki podokrecane... nic przy stacyjjce bo nawet podczas jazdy juz grzebalem lapa i nic... czy moga byc tarcze hamulcowe? bo maja lekkie luzy na wszystkie strony? Toowdie a jak w silnikach jaja czy bandyty rozrzad sie najczesciej uaktywnia? Problem jest w tym ze poza silnikiem to slyszalbym to zawsze a to wychodzi po kilku kilometrach jak rozgrzany...; (

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie rzadko kiedy się w tych piecach rozrządy robi - mój po kurierce przy 70kkm miał jeszcze łańcuch w normie - więc do 90-100kkm powinien spokojnie dobić. Łańcuszek rozrządu jest dość charakterystyczny, więc skoro mechanik mówił że to nie on, to musisz szukać. U kumpla w rezonans wpadała wkładka zamka od kanapy, innemu klakson, jeszcze innemu wibrował klocek hamulcowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MłodyWilk22 - nie jedno Suzuki juz mialem, chcialbym jak zobaczyc jak sam bys olal zgrzyty take..;) szkoda ze te wszystkie duperele ktore moga wpadac w rezonans wpadaja akurat na goracym juz oleju i w tym samym zakresie obrotów:) Chyba jednak wole dac troche kasy i moto do kowala niz zydzic a potem jezdzic hulajnoga.. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klocki trace o tarcze robia tak

 

szu szu szu szu szu szu jak osiagniesz ze 40 to juz nie slychac

 

łańcuszek bardzo charakterystycznie słychać w starych olejakach, zaczynają coraz bardziej hałasować i słychać jak się po kolach kreci nie wiem jak to nazwać ale juz tego sie tyle nasłuchałem ze mam czule ucho na to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...