Skocz do zawartości

Ciepły TC problematyczne odpalanie


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz każdy widzi jak ważne jest aku?

 

 

Ja ostatnio sam się przekonałem. Od kiedy kupiłem 30-tkę Yuasy mam całkiem inne moto.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario, a jakie aku kupileś tzn. producent i moc.

<p>była mz - była xj600s - była vn800 - była vl 800 - był Road King 1550 - był Fat Boy TC 96 - była Electra TC - był Night Rod - był Heritage Softail TC jest Electra i Softail Springer - malina. :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się, to co miało się stac.... Z nowym aku moje moto - nie wazne od temperatury silnika pali od pierwszego strzału :) .

Dzięki wszystkim za dobre rady.

Pozdr

 

bierz poprawkę na obecne temperatury otoczenia , które oscylują w granicach 20 stopni , a o ile się nie mylę post napisałeś podczas upałów 30-to stopniowych i ponad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temperatura otoczenia wg mnie nie miała wpływu. Takie same objawy maiłem podczas odpalania w nocy (temp. +/- 15C).

Pozdr

 

Mario, a jakie aku kupileś tzn. producent i moc.

 

Powiem uczciwie,że nawet nie wniknąłem :biggrin: . Zamówiłem na Allegro, powiedziałem dla gościa do jakiego moto i ciach.

Nie wnikam w szczegóły. :biggrin:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od kogo i za ile? I zerknij pod kanapę co tam pisze.

<p>była mz - była xj600s - była vn800 - była vl 800 - był Road King 1550 - był Fat Boy TC 96 - była Electra TC - był Night Rod - był Heritage Softail TC jest Electra i Softail Springer - malina. :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo napisz ile dałeś za to aku, wszystko się wyjaśni. Jeśli jakaś "no name" to już teraz zacznij odkładać na nowe aku na przyszły sezon. Smutna prawda. Ja miałem aku DELO z Louis`a, niby robione w Niemczech i w ogóle. Po pierwszym sezonie zaczęło świrować, kolejne 3 sezony walczyłem z gaźnikiem bo myślałem że jego wina. Zmieniłem aku i moto jak nowe. Yuasa YIX30L-BS, cena miażdży jaja ale przy okazji urywa korby na starcie, taki ma power. :biggrin: Okolice 400CCA na rozruch. Daewoo Tico ma podobne aku ale ze słabszym prądem. :biggrin: Serio.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to właśnie mi się wyjaśniło co było z moją dyńką (gaźnik) nie tak.

Jak ją kupiłem to na zimnym paliła od kopa ale na gorącym czasem myślałem że mnie szlak trafi, różne dziwne metaliczne dziwęki i czasem za 4tym razem dawała radę.

W końcu padł mi akumulator i musiałem kupić nowy, założyłem i po problemie, pali od kopa w każej temp, a myślałem że rozrusznik lub bendix do wymiany.

There Are No Rules
XLH883 - XL883R - XL1200R - FXDL - KTM RC8 - XL1200X - FLHRSI&FXDBI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo napisz ile dałeś za to aku, wszystko się wyjaśni. Jeśli jakaś "no name" to już teraz zacznij odkładać na nowe aku na przyszły sezon. Smutna prawda. Ja miałem aku DELO z Louis`a, niby robione w Niemczech i w ogóle. Po pierwszym sezonie zaczęło świrować, kolejne 3 sezony walczyłem z gaźnikiem bo myślałem że jego wina. Zmieniłem aku i moto jak nowe. Yuasa YIX30L-BS, cena miażdży jaja ale przy okazji urywa korby na starcie, taki ma power. :biggrin: Okolice 400CCA na rozruch. Daewoo Tico ma podobne aku ale ze słabszym prądem. :biggrin: Serio.

 

Qurimku Kochany - dałem 450 pln plus koszty wysylki. Dużo czy mało? Polatam ze dwa sezony? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to właśnie mi się wyjaśniło co było z moją dyńką (gaźnik) nie tak.

Jak ją kupiłem to na zimnym paliła od kopa ale na gorącym czasem myślałem że mnie szlak trafi, różne dziwne metaliczne dziwęki i czasem za 4tym razem dawała radę.

W końcu padł mi akumulator i musiałem kupić nowy, założyłem i po problemie, pali od kopa w każej temp, a myślałem że rozrusznik lub bendix do wymiany.

 

czyli sprawdza sie zdrowa bateria zdrowe i mocne uruchomienie ...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...