Skocz do zawartości

Speed Day Poznań 2012 - ustawki


Sherman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie, rewelka relacja i w sumie... jakbym widział siebie i swoje dylematy :)

 

Wole Pirelki. Dunlop slizga sie bardzo nieprzewidywalnie, ciezko go wyczuc

Od pierwszego kółka miałem dokładnie to samo wrażenie. Na Dunlopach uślizgi odczuwałem bardziej tak, jakbym na ulicy czy rondzie przejeżdżał przez namalowany kawałek pasa (coś jak w Radomiu przy wychodzeniu na prostą) - czyli motocyklem bujało dość gwałtownie, jakby "twardziej". Mimo, że na Pierelkach zrobiłem tylko 2 sesje, to feedback jest niesamowity: czuć, że guma się wgryza w asfalt i czuć, że powoli odpływa. Teraz żałuję, że nie miałem okazji przejeździć większej liczby kółek, ale cóż - następnym razem, po kolejnych przemyśleniach będzie się latało lepiej. Już się nie mogę doczekać, bo mam kilka pomysłów na urwanie kolejnych ułamków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Rinas, powinieneś dostać felieton w Motormanii, w sumie wszyscy moglibyśmy pisać, może by przynajmniej jakie opony za to czasem rzucili, hehe.

Ale o czym byś pisał?

 

A tak BTW to mam znajomego, który pracuje w sklepie budowlanym i ma seryjnego gixa 750. Na swoim pierwszym wyjeździe na Poznań zrobił 1.47, a na drugim 1.44 i aż tak się nie ekscytuje swoimi dokonaniami. Mowi: "byli lepsi" . Acha. Nie jechał z koca.

Edytowane przez kivi

24cefcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rinas: świetny post. Od jakiegoś czasu brakowało mi wpisów na forum które czytałbympołykałbymz przyjemnością, ciekawością.

 

@Kivi: Rozumiem, że chłodno do tego podchodzisz. Jasne, że chłopak nie jest zawodnikiem i jasne że są lepsi. Ale nie trzeba przecież wiele wyobraźni żeby zrozumieć, jaki jest teraz najarany, nie? I to mi się w tym podoba! Tobie nie?

Wysyłane z mojego PCta za pomocą klawiatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ten film oglądałem ze 3 razy :) . Tylko, że on tu ma chyba seryjne przełożenia (?). Na prostej nawet nie zdąża wrzucić 6-ki, ciekawy jest ten on board.

W ogóle polubiłem Bukowskiego, fajnie było by go spotkać w realu

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kivi, jesteśmy świadomi faktu, że czołówka jeździ 10-15 sekund szybciej. Twój kolega ma pewnie tak samo seryjną sześćsetkę jak Ty, więc tym bardziej szacun, że prosto z ulicy robi takie czasy, też bym tak chciał. Niestety, nie potrafię.

 

Rewelacyjna galeria, aż złapałem zajawkę :buttrock:

ja_02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak BTW to mam znajomego, który pracuje w sklepie budowlanym i ma seryjnego gixa 750. Na swoim pierwszym wyjeździe na Poznań zrobił 1.47, a na drugim 1.44 i aż tak się nie ekscytuje swoimi dokonaniami. Mowi: "byli lepsi" . Acha. Nie jechał z koca.

 

Przypomina mi się taki cytat:

 

- Byłeś kiedyś w Stanach?

- Nie

- No... A ja znam kogoś kto kiedyś był i opowiedział mi to i owo!

Edytowane przez Fat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki dzięki za odpowiedzi, szczerze to jak to wczoraj pisałem to sam sie śmiałem z tego że "co ty ku*wa pie**olisz" myślałem że nikt tego nie przeczyta bo sie nikomu nie będzie chciało :) a jak widac może mołe głupoty się komuś przydadzą i nie są wcale to takie smęty :) w każdym razie ja wczoraj położyłem się o 2giej w nocy spac nie mogłem bo myslałem o tym wszystkim a dzisiaj wstałem o 6 w pracy w ch*j roboty i o dziwo wcale nie jestem zaspany :) powiem szczerze że te treningi i myślenie o wyścigach dało mi sporo powera w wielu dziedzinach życia... coś w tym jest...

 

co do filmiku z przejazdu Buły - wychodzi że większość jedziemy dobrze tylko... za wolno :) trzeba wszedzie dokładac i tyle i czas bedzie leciał w dół jak kurs euro :)

 

Marc jak byś mógł to wrzuć ten filmik jak pojechałem w maliny :)

 

Kivi rzeczywiście twój post wiele wnosi .... weż idź chłopaku na wp.pl

 

A ty kto?

 

Łukasz Wojtczak - przecież się podpisuje ?

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucę wrzucę, na jutuba, tylko z wieczora, bo nie mam apartu przy sobie w pracy ;-) Jak na razie wrzuciłem tylko ten z prostej. Postaram się wrzucić też taki na którym jedziesz patelnię, bo taki też mam. Nie mam tylko żadnego softu do cięcia filmów, dlatego robię to bezpośrednio na jutubie, a to chwilę trwa, bo te filmiki są w 1080p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki dzięki za odpowiedzi, szczerze to jak to wczoraj pisałem to sam sie śmiałem z tego że "co ty ku*wa pie**olisz" myślałem że nikt tego nie przeczyta bo sie nikomu nie będzie chciało :) a jak widac może mołe głupoty się komuś przydadzą i nie są wcale to takie smęty :) w każdym razie ja wczoraj położyłem się o 2giej w nocy spac nie mogłem bo myslałem o tym wszystkim a dzisiaj wstałem o 6 w pracy w ch*j roboty i o dziwo wcale nie jestem zaspany :) powiem szczerze że te treningi i myślenie o wyścigach dało mi sporo powera w wielu dziedzinach życia... coś w tym jest...

 

 

Fajny tekst, zwłaszcza dla kogoś kto jeździł wyłącznie po torze kartingowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o czym byś pisał?

 

A tak BTW to mam znajomego, który pracuje w sklepie budowlanym i ma seryjnego gixa 750. Na swoim pierwszym wyjeździe na Poznań zrobił 1.47, a na drugim 1.44 i aż tak się nie ekscytuje swoimi dokonaniami. Mowi: "byli lepsi" . Acha. Nie jechał z koca.

 

Widzisz Krzysiu przyjacielu niestety nie każdy jest takim zajebczym zapierdalaczem. Ja wiem że sam i chłopaki też dajemy z siebie wszystko. Jeżeli ktoś wali za pierwszo rano 1:47 a za drugo razo 1:44 to mysle ze zamiast sklepu budowlanego powinien prowadzic co najmniej m1 w MotoGP bo chłopak ma więcej niż talent czy smykałkę... Jednak mam do Ciebie kilka pytań:

 

1 - słyszałem że strasznie się podniecałeś Rafałem - że on w Białej jedzie wszystko 15 razy lepiej niż Sikor, że w Poznaniu robi 1:48 / 1:47 czy jakoś tak i że ma MEGA talent i że chyba sam mu znajdziesz sponsora... skoro tak to rozumiem że dla nas też poszukasz tak ? powiedz tylko gdzie sie zapisac w kolejce i daj znac kiedy podawac nr konta ;) ja osobiście Rafała nie znam nigdy nie widziałem na oczy ale z tego co Sikor mówi to fakt chłopak zajebiscie jeździ i dopier**la jak ta lala - chodzi mi tylko żeby nie byc zmiennym jak kobieta w okres tylko trzymac sie jednego podejscia które jak już raz zaprezentujesz to trzymaj obrany kurs bo każde słowo które ktoś powie idzie w świat i krąży za Tobą do konca życia; ja dla przykładu mam czyste sumienie i jeżeli ktoś mnie kiedyś zacytuje nigdy sie nie wypre jeżeli czegoś jestem pewien

 

2 - fajnie że masz takich kolegów, powiem szczerze że ja takich nie mam... mam tylko prośbę - jeżeli możesz to podaj nazwisko tego kolegi - z chęcią mu osobiście pogratuluję; ba mało tego - eżeli robi takie czasy "na wejściu" to myśle że wielu z nas może się od niego uczyć; wiesz nie każdy tak umie właśnie "na wejściu" je*nąć mocno z kopyta - każdy jest inny dlatego ja sie wcale nie podniecam tym jak jade ile jade ale sie chciałem tym podzielic, bo wiem ze to dopiero początek i dopiero zaczynam/zaczynamy; a jeżeli Twój ziomal z dzielni wali od razu takie czasy jak środek klasy rookie to cóż - nic tylko gratulowac...

 

3 - w sumie tym że bez kocy robił 1:47 to nic dziwnego akurat bo ja też tyle zrobiłem bez nich, chodzi tylko o to że one ułatwiają ale robota sie sama zrobi, z gówna bata nie ukręcisz chu*em wisły nie zawróci jak mawiają poeci znad tej własnie rzeki poczęci

 

4 - inna sprawa - my tutaj sie nie liżemy po chujach ja napewno nie, nikt nikomu nie słodzi poprostu dzielimy się wrażeniami, ja np. chciał bym usłyszec Twoje jakie masz sugestei czy mysli po wizycie na Pozen - dlatego warto wnieść coś konstruktywnego w dyskusję; nie twierdzę że Twój post taki nie jest ale na pewno mógł by byc bardziej konstruktywny gdybys dołożył co i nieco o tym swoim koledze...

 

A ogólnie to lus blous, peace and love and hewenajsdej ! :)

 

Wrzucę wrzucę, na jutuba, tylko z wieczora, bo nie mam apartu przy sobie w pracy ;-) Jak na razie wrzuciłem tylko ten z prostej. Postaram się wrzucić też taki na którym jedziesz patelnię, bo taki też mam. Nie mam tylko żadnego softu do cięcia filmów, dlatego robię to bezpośrednio na jutubie, a to chwilę trwa, bo te filmiki są w 1080p.

 

OK dzienks czekam :)

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...