Skocz do zawartości

Nowe szaty mojej CeBRy :)


Mic1984
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Malowanie konkret. Uwielbiam czerń + biel. Moja narzeczona powiedziała mi że jak kupie motocykl to się rozstaniemy, a stało się odwrotnie - wspólna pasja, ją jeszcze bardziej pochłonęła niż mną :P Leć po bukiet albo jakiś różowy Arai i walczyć!

zx6rsygnatura.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Panowie, narazie z Jej strony cisza ale pierścionek zaręczynowy nadal nosi, a ustaliliśmy przy rozstaniu że jeśli naprawdę nie chce o mnie już nigdy usłyszeć to ma go oddać osobiście i wyłącznie z własnej inicjatywy... więc nadzieja nadal się tli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Posłuchaj, porzucony przez nią, nieznany mój przyjacielu, z rozpaczy swojej nie wychodź na balkon nie wychodź, do bruku z góry nie przychodź nie przychodź nie przychodź, na smugę cienia nie wbiegaj, zaczekaj trochę zaczekaj, [...] tylko dajcie mu czas, dajcie czasowi czas, pozwólcie czarnym przetoczyć się chmurom.... Bo bardzo bardzo, bardzo szkoda byłoby nas... Przysięgam Wam że płynie czas, że płynie czas i zabija rany.. przysięgam Wam"

 

Dobra robota z moto.

Edytowane przez milosz-RR

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczysz znajdziesz następną to o tej już nie będziesz gadal w takich superlatywach... Każdy w Twoim życiu jest w jakimś celu może ona juz swoją rolę spełniła i tertaz będzie inna... Nie przejmuj się ... nie pisz nie dzwoń pokaż że Twoje życie jest ciekawe bez niej to je najbardziej boli i chcą wracać... Piękny moto Dobra Robota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsze w życiu jest to że ciężko po takim czasie razem przjeść do codzienności, nic co się robi nie przynosi zadowolenia, a nawet jedzenie nie smakuje tak samo dobrze, i jeszcze jak się pozbyć myśli o niej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsze w życiu jest to że ciężko po takim czasie razem przjeść do codzienności, nic co się robi nie przynosi zadowolenia, a nawet jedzenie nie smakuje tak samo dobrze, i jeszcze jak się pozbyć myśli o niej...

Jedynym lekarstwem jest tutaj czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Miłość, która się zmienia nie jest miłością. Miłość jest jak nieusu­wal­ne zna­mię, przet­rwa burze i nig­dy nie zadrży. Miłość nie zmienia się z cza­sem, w ciągu godzin czy ty­god­ni, ale pot­wier­dza się, na­wet u pro­gu przez­nacze­nia." William Szekspir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsze w życiu jest to że ciężko po takim czasie razem przjeść do codzienności, nic co się robi nie przynosi zadowolenia, a nawet jedzenie nie smakuje tak samo dobrze, i jeszcze jak się pozbyć myśli o niej...

 

To proste ... znajdż sobie inną. Brutalne ale prawdziwe Najlepszym lekarstwem na miłośc jest kolejna miłość :biggrin:

 

Nie wiedziałe żę mamy tylu romantyków na forum...

 

P.s zajmij się czymś a nie myśl o niej - nie myślałeś żęby wypolerować felgi ?? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...