Skocz do zawartości

Biała Podlaska - treningi, wyścigi


Sikor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ale tak się właśnie wyprzedza na torze :). No jak inaczej chcesz to zrobić, po zewnętrznej? :)

 

 

 

Nie, źle mnie zrozumiałeś. Nie mam obiekcji co do tego, że jechał po wewnętrznej, ale jak już jechał taką nitką toru, to powinien to tak robić, żeby nie zmuszać innych zawodników do nagłego hamowania czy wyjeżdżania na obrzeża zakrętów ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie widzę jakiejś wielkiej, agresywnej jazdy oprócz 1,40 gdzie go trochę wynosi i kolega musi prostować swój sprzęt. Gość jest widać szybszy od innych (14 miejsce na polu startowym jest chyba jakąś ściemą pewnie pojechał tak żeby w wyścigu sie zabawić i wszystkich wyprzedzać). Ja tam widzę że każdy zostawia mu dużo miejsca do wprzedzania tak jak Limo pisze ale to jest moje indywidualne zdanie.:)

Ogólnie mi się podoba jego jazda, wyścigi to nie zabawa w piaskownicy incydenty wyścigowe się zdarzają tak jak ten w 1,4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbliższe treningi 22-23 Czerwca rozpoczynamy już od 10:00 w Sobotę harmonogram na dwa dni w linku poniżej:
http://www.wtm.motousa.eu/?harmonogram

w Sobotę rozegramy dwa wyścigi przełożone z 9 czerwca (dla wszystkich zapisanych do wyścigu zawodników w tym dniu)

w Sobotę 22 Czerwca od 10:00 do 16:00 treningi z podziałem na grupy

klasa do 600ccm 16:00-16:30 Sobota 22 Czerwca

klasa pow. 600ccm 16:30-17:00 Sobota 22 Czerwca

Lista zawodników zakwalifikowanych do wyścigu sobotniego w linku poniżej:
http://www.wtm.motousa.eu/?pomiar-czasu-9-czerwca

Niedzielne treningi 23 Czerwca bez zmian

10:00 - 16:00 treningi z podziałem na grupy (jedna z pomiarem czasu do wyścigu)

16:00 - 16:30 wyścig klasy do 600ccm

16:30 - 17:00 wyścig klasy pow. 600ccm

Przypominam też wszystkim zawodnikom startującym w Pucharze Codex rozstrzygnięcie już 7 Lipca (pozostało 3 wyścigi do końca)

Klasyfikacja Generalna pod linkiem:
http://www.wtm.motousa.eu/?klasyfikacja-pucharu

Dla pierwszych trzech zawodników klasy do 600 i powyżej pucharu Codex 7 Lipca rozdane zostaną Nagrody rzeczowe sponsorowane przez firmę Codex.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do wyjadaczy torowych :) Czy zakładanie slicków na taki tor, bez posiadania kocy ma sens ?

Czy te opony uda się wystasrczjąco nagrzać, żeby dobrze kleiły ? Pytam, bo nigdy nie jeżdziłęm jeszcze na slickach, a chciałbym spróbować jak się na tym jeżdzi a nie planuję raczej zakupu koców :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do wyjadaczy torowych :) Czy zakładanie slicków na taki tor, bez posiadania kocy ma sens ?

Czy te opony uda się wystasrczjąco nagrzać, żeby dobrze kleiły ? Pytam, bo nigdy nie jeżdziłęm jeszcze na slickach, a chciałbym spróbować jak się na tym jeżdzi a nie planuję raczej zakupu koców :(

ja bez kocy na rozgrzanie slicków przeznaczałem zawsze 2 kółka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o nagrzanie opony, tylko o to, że po zjeździe ona się szybko wychładza i to nie jest dla niej dobre. Poza tym rozgrzewanie zimnych slicków poprzez jeżdżenie po torze to trochę porażka, bo one dość słabo wtedy trzymają i turlasz się na jakimś absurdalnie niskim ciśnieniu, co też nie jest dobre. Kolejna sprawa - jazda na niedogrzanym slicku = mega szybkie niszczenie opony.

 

Poza tym jak stwierdziłeś, że nagrzałeś slicki po 2 kółkach tak, jak z koców? Dotykanie ręką to taka trochę robinsonada, nie mająca zbyt wiele wspólnego z profesjonalizmem, a slicki są oponami, które działają po spełnieniu kilku ważnych kryteriów (temperatura i przyczepność [faktura] asfaltu, styl jazdy, typ toru itd - rzeczy, o którym ja mam tylko mgliste pojęcie...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koce to naprawde podstawa... tez kiedys sie bez nich obchodzilem dopoki nie uzylem !!! wydatem 600 zeta na najtansze to nie jest kosmos w tym calym burdelu, a to tak naprawde oszczędności - nie traci sie czasu na turlanie a od razu dzida, mniej sie opona niszczy, no i mniejsze ryzyko dzwona :)

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie stwierdziłem że po 2 kółkach były tak samo rozgrzane jak z koców, do tej pory tak nie twierdze i dlatego używam koców, nie tylko przez wzgląd na wolniej zużywającą się oponę, ale także na bezpieczeństwo. Mimo iż po 2 kółkach dawałem ostro motocyklem, to jednak nie byłem w 100% pewnien prawidłowego rozgrzania opony... Nabyłem je tak szybko jak tylko pozwoliły mi na to finanse i polecam nie ładować się w te za 600 zł, bo z nimi różnie bywa... owszem, mogą pięknie działać i przez 'x' lat, ale równie dobrze mogą paść po jednym sezonie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jazda

bylem w tamtym roku raz na bialej na pucharze prezydenta czy cos tam (nawet bylem zajarany), no i pojechalem 2 tyg temu wrucilem wku**wiony deszcz , brak kostek (w tamtym roku byly) czasy mierzone telefonem , ogolnie organizacja jakas rozjebana i drozej niz w zeszlym roku ,

stwierdzilem ze juz chyba tam nie pojade

tym czasem patrze na kwlaifikacje do sobotniego wyscigu

a tu Pole-Position :)

no i teraz problem jechac na pierwszy w zyciu wyscig i to z takiej pozycji czy olac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos wybiera sie w nd na biala? zastanawiam sie bo do konca jutrzejszego dnia pare zl taniej. mam jedno miejsce wolne na przyczepie

Edytowane przez TomaszKoo

Strony internetowe i aplikacje www: www.seeyou.net.pl

Automatyzacja produkcji, kartoniarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos wybiera sie w nd na biala? zastanawiam sie bo do konca jutrzejszego dnia pare zl taniej. mam jedno miejsce wolne na przyczepie

ja sie wybieram ale lecę z grześkiem , w sumie to on chyba leci ze mną :)

 

 

 

ja latałem na slickach po Białej i zajebiście mi sie na nich jeżdziło :)

teraz na sobote i niedzielę też będę miał slicki + koce i myślę że czas poprawie jeszcze trochu ;)

do zobaczenia na torze :D

 

tez sie zastanawiam czy wciągać slicki, strasznie nie lubie opon zmieniac kupa pracy :( ale z drugiej strony kpl slikow trzeba kiedys wykorzystać. Może uda się urwać z 2s :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...