Skocz do zawartości

Biała Podlaska - treningi, wyścigi


Sikor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Drogo? Z porównaniem do kartinga za 150 czy Poznania to jest dobra oferta i mam nadzieję, że tak zostanie (w Radomiu wprost mi powiedzieli, że sesje motocyklowe są jedyną dochodową działalnością i dlatego zwiększyli cenę - typowe rozumowanie krótkofalowe, które spowoduje odpływ ludzi... ale może ja się nie znam na marketingu).

 

Ja już na następną imprezę się szykuję, będę musiał kilka rzeczy stuningować - zakładam Dunlopy, lepszy płyn hamulcowy+klocki, torowe owiewki i koniecznie muszę zmotać krótszy rollgaz. W 2 tygodnie w sam raz :)

 

No i zobaczymy, może mi się uda coś powalczyć, bo na razie mam około 10 sek. straty do najszybszych, co oznacza konieczność bardzo dużej pracy. Ale jest motywacja, więc będzie dobrze :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już na następną imprezę się szykuję, będę musiał kilka rzeczy stuningować - zakładam Dunlopy, lepszy płyn hamulcowy+klocki, torowe owiewki i koniecznie muszę zmotać krótszy rollgaz. W 2 tygodnie w sam raz :)

 

A przewody masz gumowe czy w oplocie? Bo sam płyn może nie pomóc jeśli masz gumiaki.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zobaczymy, może mi się uda coś powalczyć, bo na razie mam około 10 sek. straty do najszybszych, co oznacza konieczność bardzo dużej pracy. Ale jest motywacja, więc będzie dobrze :buttrock:

A ile Ci tam zmierzyli?, bo mi 2,26, ale jak pacze na film to bywało w okolicach 2,22.

24cefcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już na następną imprezę się szykuję, będę musiał kilka rzeczy stuningować - zakładam Dunlopy, lepszy płyn hamulcowy+klocki, torowe owiewki i koniecznie muszę zmotać krótszy rollgaz. W 2 tygodnie w sam raz :)

 

No i uzależnienie gotowe, hehe. Tak to już jest. Ja sam teraz myślę, że jakby była jakaś dobra torówka za rozsądne pieniądze (z torowymi owiewkami i może z wydechem, nic więcej nie potrzeba), to bym się pewnie zbyt długo nie zastanawiał. Po co się tłuc po płaskich jak stół szosach w środkowej części kraju?

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba organizator złapał mi 2.26, a dziewczyna zmierzyła równe 2:20. Koniecznie trzeba mierzyć jakimś porządnym sprzętem albo mieć kogoś, kto naprawdę złapie najlepsze okrążenie... bo sam widziałeś, że to totalny freestyle był. Ale niezależnie od czasu i tak największą zajawkę mam z tego, że się fajnie polatało i mnie nie dublowali, bo się tego obawiałem :)

 

Ps. Limo, przewody mam stalowe i płyn się raczej nie gotował. Ale na pewno zmiana klocków i zalanie nowego, dobrego płynu powinno pomóc. Klamkę miałem ustawioną najdalej jak można od manetki, a i tak dociskałem nią sobie palce, więc trzeba coś pokombinować. Mam nadzieję, że pompy nie trzeba będzie ruszać i seryjna wystarczy.

 

Przelew na konto organizatora przed przyjazdem na imprezę = 190 zeta zamiast 250.

Tylko druk potwierdzenia trzeba mieć przy sobie.

Edytowane przez Sherman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak byłem na 2 rundzie w białej to organizator zapewniał że na 3 rundę zorganizują frezarkę aby wyrównać newralgiczne miejsca. i jak? widać było pracę jakieś maszyny? Z tego co pamiętam to ten lewy zakręt przy wyjeździe z depo był trochę posmarkany. Jakieś nierówności, pęknięcia, grudki. Trzeba było uważać.

W grupie C miały być jazdy z instruktorem i też guzik z tego wyszło. Łączenie grup zdarzyło się. Z organizacją jest trochę kulawo ale jeśli nie te lotniska to w takim razie gdzie? Cena 190 czy 250zł to wystarczająca rekomendacja.

Szkoda że z Łodzi mam tak daleko :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak byłem na 2 rundzie w białej to organizator zapewniał że na 3 rundę zorganizują frezarkę aby wyrównać newralgiczne miejsca. i jak? widać było pracę jakieś maszyny? Z tego co pamiętam to ten lewy zakręt przy wyjeździe z depo był trochę posmarkany. Jakieś nierówności, pęknięcia, grudki. Trzeba było uważać.

 

Nic nie pracowało, ale bez przesady, dobry winkiel, ja tam aż seta upalałem o asfalt bo tak się podjarałem w pewnej chwili.

Edytowane przez MSI

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma cierpliwość to można spojrzeć na tor zza kierownicy gixa 600.

http://www.youtube.com/watch?v=FN3RA4MFF2E

dziury so męskie zwłaszcza na płytach...

Przełożenia standardowe, więc prędkości realne, litrami mają <240 :excl:

Edytowane przez kivi

24cefcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...